Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung GT-S6500 D - wgranie roota

29 Lis 2013 11:15 8781 15
  • Poziom 13  
    Witam mam problem z rootowaniem telefonu galaxsy s 2 mini GT - S6500D
    android 2.3.6
    udało mi się wgrać clockworkmod-5.0.2.8
    program odin potwierdził wgranie jak wlaczam tryb recovery jest ta wersja 5.0.2.8
    problem jest z wgraniem rootme.zip rozpakowałem ale gdy jestem w trybie recovery z podłaczonym usb to gdy daje runme.bat wyswietla no found dałem dwa razy i nic dalej tak robiłem z tego poradnika
  • Poziom 13  
    czy jest jakiś inny sposób bez kabla bo mam wgrane clockworkmod-5.0.2.8 ale nie mogę wgrać rootme.zip
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Witam. Kolego masz wszystkie sterowniki w komputerze? Ja wgrywałem to i u mnie nie było problemów. Teraz mam na nim androida 4.2.2 i działa jak marzenie ;) kiedyś zawieszał mi się przynajmniej 3razy dziennie a teraz wcale. Pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    tak coś jest nie tak skoro nie mogę wgrać rootme jak bym niemimiał sterowników to clook mod bym niewgrał
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Zrób według tego opisu i tymi plikami,powinno zadziałać. U mnie działa. Pozdrawiam. chomikuj.pl/miles67/Galaxy+S6500+Mini2/Root+i+modyfikacje
  • Poziom 13  
    ten sam opis te same pliki oprócz clok mode jest jescze 6.0.2.8
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    To wgraj według instrukcji i po kłopocie.
  • Poziom 13  
    więc opiszę co zrobiłem zainstalowałem SAMSUNG USB Drivers (x86 & x64) v1.5.29.0
    pobrałem clokwormod 5.0.2.8 , odin plus opis ,rootme.zip rozpakowałem do folderu na pulpicie
    rootme zip po rozpakowani był folder files i runme.bad
    włączam odina wybieram pda wskazuje na plik clokmod z koncówką md5
    podłaczam telefonw tryb downald mode vol down home pover puszczam pover i mam w telefonie napis odin i coś tam na dole podpinam usb odin się zaświecił
    dałem start coś się wgrywało i w odinie pojawił się napis zielony nie pamiętam jaki ale oznaczał cos udanego i
    telefon się zresetował i włączył wyłączyłem go i uruchamiam tryb recovery więc go uruchomiłem bez problemów pojawił się napis samsung za chwilę ikonka żółta z pytajnikiem
    po tym clok mod ten wgrany tam było kilka opcji do wyboru
    ale zaraz jeszcze wcześniej podepnołęm usb zarz ja uruchomił się tryb recovery
    dałem rume.bat i pisało error device no found dwa razy tak robiłem i t samo
  • Poziom 17  
    Żeby wgrać rume.bat naciśnij klawisze wyłączenia,vol -,vol + i dolny klawisz,puść je gdy pokaże się żółty trójkąt. Wtedy wgraj.
  • Poziom 13  
    już działa przyczną były złe sterowniki thanks wszystkim za pomoc wielkie skusiłem sie na pobranie starszych sterów i zadziało wgrało prawidłowa za 1 razem niemusiałem 2 raz właczać bat jak w opisie. temat zamykam
  • Poziom 17  
    Tak myślałem na początku ;) Pozdrawiam

Dodano po 2 [godziny] 29 [minuty]:

Jak chcesz to mogę Ci pomóc z wgraniem androida 4.2.2 .Naprawdę go polecam bo o wiele lepiej działa niż 2.3.6 ,a aplikacje działające w tle można wyłączyć.
  • Poziom 13  
    tak proszę o pomoc jak wgrać 4.2.2
  • Poziom 13  
    pordziłem sobie wgrałem najnowszego ale były broblemy mimo że pisali ze niedziała tylko ładowanie wyłaczonego fona to aparat tez nie działał oraz directory blid wyskakiwał komunikat aplíkacja zatrzymana większość gier tez niedziałała np nfs shift i wiele innych uznałem że to beznadziejne i wgrałem orginała.
    wersja była stabilna 4.2 ale wole juz orginalnego jak miało mi połowe programów niedziałać
  • Poziom 17  
    U mnie po wgraniu działa wszystko.
  • Poziom 13  
    Witam próbowałem wgrać z pana poradnika wszystko ładnie oprócz tego gdy zgaśnie ekran lub włączę uśpienie i gdy chcę odblokować go to świeci na biało ekran proszę o poradę