Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Globo 5000CI brak sygnału

22 Mar 2005 21:48 2568 8
  • Poziom 17  
    Po wgraniu softu do tunera Globo 5000 CI z kieszenią wykazuje brak sygnału z czaszy, ten sam soft wgrany do 5000 bez kieszeni działa prawidłowo co jest grane.
  • Poziom 39  
    Po pierwsze przemilczałeś o jakie loadery chodzi. Po drugie przypuszczam choć nie sprawdzałem, że softy do FTA i CI będą różne. Przecież soft w pewnym sensie zastępuje kartę. Też jestem ciekaw.
  • Poziom 17  
    Loader w tym tunerku jest taki sam jak w 5000 tj. 1.0.6 pojawiły się też tunery dygital 4000CI z kieszenią i jest ten sam problem soft z dygitala 4000 nie chodzi loader jest również 1.0.6 .
    Wynika z tego że do CI musi być inny soft . Nie mogę nigdzie go znaleść.
  • Poziom 28  
    A w INSTALACJA sprawdziłeś ustawienia przełącznika DISEqC bo po zmianie softu przełącza się na różne wejścia.

Pozdrawiam
    Bogi
  • Poziom 1  
    Mam dokładnie to samo :-(
    Na poczatku wgrałem soft od modeli Globo\Digital bez CI. Tuner przestał działać - tzn. przez cały czas "brak sygnału" i na wyjsciu LNB stałe napięcie ok. 1.2V. Próbowałem zmieniać rózne ustawienia w menu i nic to niedawało. Następnie wgrałem znaleziony soft niby do tunerów w wersji CI - też nic niedziałało. Próbowałem podać zewnetrzne napięcie na LNB i głowica zaczęla czesciowo "żyć" - paski poziomu sygnału pokazywały normalne wartości - ale obrazu wziąż brak. I na tym spasowałem.

Pozdrawiam!
  • Poziom 13  
    nie ma strony tomyego. pewnie zablokowali. ciekawe kiedy bedzie z powrotem bo u mnie nie mam juz sygnalu pols_cyfr, chyba zniknął i trzeba coś z tym zrobić. ma ktoś na to pomysł? pozdrawiam i dziek iz góry za podpowiedzi
  • Poziom 2  
    Strona Tomy-ego już chodzi, zbyt dużo chętnych na raz.
    Jest nowy soft który sprawia że słoneczko świeci.
    Sprawdź http://tomy.dvhk.pl
  • Poziom 13  
    nadal nie ma. poczekam. w końcu sie pojawi ale dzieki za info.

Dodano po 1 [godziny] 7 [minuty]:

już jest wsio. Słoneczko ładnie świeci.
    http://tomy.dvhk.pl/5000/globo.html
    pozdrawiam