Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Pioneer vsx 323-k - bzyczenie , buczenie w g這郾ikach

29 Lis 2013 14:58 4020 3
  • Poziom 2  
    Witam,
    mam problem z kinem domowym (amplitunerem) Pioneer VSX 323-k z g這郾ikami
    S-ESR2TB. Sprz皻 brzmi rewleacyjnie. Tylko delikatna wada- nie wiem czy sprz皻u- czy jakego pod陰czenia?-- po w陰czeniu we wszystkich kolumnach pojawia si buczenie. Nie jest g這郾e i w dzie, przy g這郾iejszym s逝chaniu tego si nie zauwa瘸. Za to wieczorem , kiedy wie瘸 gra ciszej, buczenie staje si niezno郾ie denerwuj帷e. Sprawdza貫m wszystkie pod陰czenia- jest ok
    Do wie篡 mam pod陰czone dvd (pionieera) przez hdmi, telewizor przez wej軼ie coaxialne (cyfrowe) . Ten przykry efekt pojawia si w momencie w陰czenia wzmacniacza. Nie ma znaczenia kt鏎e wej軼ie emituje sygna. Nawet jak wszystko wypi掖em bzyczenie nie ustawa這, Czasami tylko zmienia cz瘰totliwo嗆- raz minimalnie wy瞠j, raz ni瞠j. Np. jak w opcjach systemu wprowadza貫m zmiany to przej軼ie z opcji do opcji powodowa這 zmian tonu tego buczenia.
    Kino mam podpi皻e pod listw, kt鏎a jakoby mia豉 likwidowa zak堯cenia powodowane przez sie... Nic nie da這
    mozna co z tym zrobi?

Dodano po 1 [godziny] 51 [minuty]:

zapomnia貫m dopisa, 瞠 to jednostajne buczenie pojawia jest s造szalne nawet przy ca趾owicie wyciszonych g這郾ikach- tak瞠 przy opcji "mute". Regulacja g這郾o軼i nie zwi瘯sza ( i oczywi軼ie nie zmniejsza) nat篹enia tego d德i瘯u- pozostaje na tym samy poziome (jak wspomnia貫m wcze郾iej- czasem lekko zmienia ton-nie ma to jednak nic wsp鏊nego z regulacja g這郾o軼i). Nie ma te znaczenie czy cokolwiek jest pod陰czone (opr鏂z g這郾ik闚 :)
  • Poziom 33  
    Du穎 zale篡 od instalacji elektrycznej bo problem mo瞠 z niej pochodzi ...
    sprawdzi豚ym amplituner u jakiego znajomego co ma kino domowe i zero takich problem闚 ,
    jak usterka nadal b璠zie to pozostaje serwis .
  • Poziom 12  
    witam
    mam podobny problem, takie samo buczenie w g這郾ikach przy wyciszeniu i niskiej g這郾o軼i. Mam pro軸 do autora tematu czy rozwi您a problem lub zg這si si do serwisu ? zestaw kupi貫m w poniedzia貫k na prezent kt鏎y b璠zie wr璚zany w sobote i przyda這by si opanowa sytuacje ;)
    pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Po d逝gich walkach ze sprawdzaniem wszelkich kabli i mo磧iwych b喚d闚 zwi您anych z po陰czeniem odda貫m sprz皻 do serwisu. Wr鏂i z adnotacj- "przelutowaniie z陰cza na p造cie cyfrowej" . Jest lepiej- ju prawie nie bzyczy. Jednak jak przy這輳 ucho do g這郾ika to jednak co tam jeszcze bzyczy...bardzo cicho i w豉軼iwie s造szalne tylko z bliska (i to takiego kilkucentymetrowego). Pocz徠kowo nawet my郵a貫m ,瞠by jeszcze raz odda, ale wizja kolejnych tygodni bez sprz皻u spowodowa豉, 瞠 emocje troch opad造. Potem okaza這 si , 瞠 odtwarzacz bluray (a nawet stary poczciwy dvd) sam z siebie wydaje du穎 wi璚ej ha豉su ni te g這郾iki - czego wcze郾iej jako nie zauwa瘸貫m. Mo瞠 po prostu jestem troch przewra磧iwiony? W miejscu ods逝chu (czytaj na kanapie )- naprawd nic nie s造sz z tych g這郾ik闚- a ju testowa貫m je w 鈔odku nocy, kiedy ca造 blok 酥i i nie ma innych d德i瘯闚 :) Nie przewiduj s逝chania muzyki i ogl康ania film闚 z uchem w g這郾ikach.
    Po za tym sprz皻 gra naprawd s u p e r - jak na moje ucho to wr璚z rewelacyjnie.
    Pozdrawiam wszystkich i szcz窷liwego Nowego Roku :)