Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt MC 70-52VT (CUC 5361)- tryb hotelowy - pomocy !

Jacck 22 Mar 2005 22:08 1471 3
  • #1 22 Mar 2005 22:08
    Jacck
    Poziom 26  

Kupiłem przywiezionego z Niemiec Blaupunkta Typ MC 70-52VT. Dostałem do niego nieoryginalny pilot GRUNDIG TP 661. Pilotem tym nie dało się wejść w tryb strojenia. TV używam do oglądania programów z kablówki na kanałach S68 - S74 (minimalny pakiet). Aby wejść w kanały S wciskałem deukrotnie P/C na pilocie i wpisywałem nr kanału np 70. Nie mogłem jednak tych kanałów nijak zapamiętać i za każdym razem po włączeniu TV musiałem zaczynać od P/C. Coś mnie dzisiaj podkusiło żeby spróbować wyłączyć tryb hotelowy i zobaczyć czy wtedy będę mógł dostroić. Wpisałem z pilota Vol+ Vol- Pr- Pr+ i po tym zabiegu tryb hotelowy chyba się włączył zamiast wyłączyć. Nie moge teraz tego nijak wyłączyć ! Powtarzałem tą sekwencje wiele razy oi nic się nie dzieje. Nie działa teraz przycisk P/C i nie mogę przełączyć się na kanały S. Wejście w tryb serrwisowy nie pomaga. W trybie serwisowym jest tylko ustawienie siły głosu, pozycji OSD na ekranie i jakieś ustawienie Euro. O trybie hotelowym ani słowa. Sprawa dość pilna - bardzo proszę o pomoc !
    Dodam tylko że w środku siedzi SDA20562-A001 z napisem CUC 5350.1.TOP.01 a na płytce jest napisane: CHASSIS 29701-. Ja posiłkuję się przy nim schematem od Grundig CUC 5360 i wydaje się być identyczny z moim Blaupunktem (chociaż podobno ten model to odpowiednik CUC 5361).

• #2 22 Mar 2005 22:51
    oldboy
    VIP Zasłużony dla elektroda

Na PW masz standardową procedurę.

• #3 24 Mar 2005 13:43
    Darek0106
    Poziom 14  

Wyłącz z klawisza potem włącz trzymając na pilocie "AUX". Następnie przestaw na "hotel- off". Wszystko.

• #4 30 Mar 2005 08:13
    Jacck
    Poziom 26  

Dzięki oldboy za załącznik. Gdyby nie Ty przez święta byłbym skazany tylko na TVP1. Faktycznie grzebałem w ustawieniach głośności w celu obniżenia początkowej siły głosu po włączeniu TV. Wtedy jeszcze nie wiedziałem czym to grozi.

TME logo Szukaj w ofercie