Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault premium 450 dxi - zapowietrza sie ciężko odpala.

29 Lis 2013 16:19 4392 3
 • Poziom 2  
  Witam, zakładam temat problemu z odpalaniem i zapowietrzaniem premium dxi.
  Z własnego doświadczenia opisze wam usterkę która dopadła jedną z moich premiumek.
  Problem pojawił się około 1 miesiąc do tyłu. Auto miało moc dobrze chodziło nie zapowietrzało się podczas pracy. Problem pojawiał się po zgaszeniu auta ,ponowne odpalenie wiązało się z dłuższym kręceniem rozrusznikiem. Problem nie występował zawsze lecz sporadycznie. Po 2 tygodniach walk zauważyłem prawidłowość ze problem z odpaleniem pojawia się gdy w zbiornikach jest poniżej polowy paliwa. Wizyty mechaników kończyły się diagnozą: wymiana smoków, podstawy filtra, zaworka zwrotnego na głowicy , pompy paliwa - tej napędzanej pompą wspomagania a skończywszy na pompowtryskach.
 • Poziom 17  
  Układ paliwowy do dokładnego sprawdzenia i podjęcia konkretnej decyzji na naprawę danej usterki ,jeżeli jest taki problem i nikt nie może powiedzieć dokładnie to mogę to zdiagnozować ,ale telepatycznie się nie da ,do tego objawu przyczyn jest kilka.
 • Poziom 2  
  Czy mógłbyś przybliżyć spotykane usterki norrbi ?
 • Poziom 17  
  Wizyty mechaników kończyły się diagnozą: wymiana smoków, podstawy filtra, zaworka zwrotnego na głowicy , pompy paliwa - tej napędzanej pompą wspomagania a skończywszy na pompowtryskach.