Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcja serwisowa ekspres delonghi 3500

29 Lis 2013 20:05 16563 5
  • Poziom 10  
    Witam,szukam instrukcji serwisowej do ekspresu delonghi 3500.Konieczna jest np. do zmiany jezyka albo sprawdzenia licznika zrobionych kaw.Za wszelka pomoc z gory dziekuje.
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    Witam trzeba wyjąć wtyczkę z śieci. Nacisnąć razem dwa przyciski Menu i Change i włożyć wtyczkę do sieci. Powinno wyskoczyć ilość kaw zrobionych.Przyciskiem next sprawdzasz ile kaw jest zrobionych i ile cappuccino i ile wody . Żeby ustawić wybór języka trzeba. 1 musi być w pojemniku na wodę woda. 2. musi być zamontowana wylewka wody.3 wyjąć wtyczkę z gniazdka .3.trzymać dwa przyciski średnia kawa i dużą kawa.4.włożyć wtyczkę do sieci.Wyskoczy menu sprawdzania przycisków.5 wyjąć wtyczkę z sieci i od razu ją włożyć powinno wyskoczyć wybór języka. Języki samoczynnie przeskakują trzeba wybrać dany język i przytrzymać dłużej na danym języku przycisk OK .Wybierze dany język i ponownie przycisnąć OK. I wtedy powinna lecieć woda z wylewki ,musi ten proces się zakończyć ,w innym razie nie zmieni się język .A ekspres nie wróci do głównego Menu. UWAGA ten proces tylko można z pomyślnym wynikiem zakończyć jeżeli ekspres jest sprawny .
  • Poziom 10  
    Dzięki za odpowiedż.Chciałem ustawić polski,ale nie mam wgranego.A ilość kaw sobie sprawdzę.Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Witam.

Co może być przyczyną ,że ekspres delonghi 3500s. nie reaguje na zwiekszenie ilości zmielonej kawy caly czas mlynek mieli minimum minimum ..hmm??
  • Poziom 1  
    Witam,
    Zmieniłem język z niemieckiego na angielski w deleonghi ESA3500 wg. wskazówek Hakowego74 (dziękuję) i po włączeniu wyświetla komunikat "INSERT WATER SPOUT".
    Wyjąłem dyszę gorące wody , włożyłem z powrotem naciskam "OK", ale nic się nie dzieje :(
    Proszę o wskazówki, co z tym fantem zrobić?
    Pozdrawiam,
  • Poziom 12  
    Może odgrzewam kotleta. Kolego musisz włożyć samą dyszę bez zbiorniczka na mleko i wtedy OK - układ powinien się odpowietrzyć.