Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Instrukcja serwisowa ekspres delonghi 3500

gutierez69 29 Nov 2013 20:05 21921 5
    gutierez69
    Level 10  
    Witam,szukam instrukcji serwisowej do ekspresu delonghi 3500.Konieczna jest np. do zmiany jezyka albo sprawdzenia licznika zrobionych kaw.Za wszelka pomoc z gory dziekuje.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    hakowy74
    Level 11  
    Witam trzeba wyjąć wtyczkę z śieci. Nacisnąć razem dwa przyciski Menu i Change i włożyć wtyczkę do sieci. Powinno wyskoczyć ilość kaw zrobionych.Przyciskiem next sprawdzasz ile kaw jest zrobionych i ile cappuccino i ile wody . Żeby ustawić wybór języka trzeba. 1 musi być w pojemniku na wodę woda. 2. musi być zamontowana wylewka wody.3 wyjąć wtyczkę z gniazdka .3.trzymać dwa przyciski średnia kawa i dużą kawa.4.włożyć wtyczkę do sieci.Wyskoczy menu sprawdzania przycisków.5 wyjąć wtyczkę z sieci i od razu ją włożyć powinno wyskoczyć wybór języka. Języki samoczynnie przeskakują trzeba wybrać dany język i przytrzymać dłużej na danym języku przycisk OK .Wybierze dany język i ponownie przycisnąć OK. I wtedy powinna lecieć woda z wylewki ,musi ten proces się zakończyć ,w innym razie nie zmieni się język .A ekspres nie wróci do głównego Menu. UWAGA ten proces tylko można z pomyślnym wynikiem zakończyć jeżeli ekspres jest sprawny .
    gutierez69
    Level 10  
    Dzięki za odpowiedż.Chciałem ustawić polski,ale nie mam wgranego.A ilość kaw sobie sprawdzę.Pozdrawiam.
    zorro wawa
    Level 9  
    Witam.

Co może być przyczyną ,że ekspres delonghi 3500s. nie reaguje na zwiekszenie ilości zmielonej kawy caly czas mlynek mieli minimum minimum ..hmm??
    ultrasporter
    Level 2  
    Witam,
    Zmieniłem język z niemieckiego na angielski w deleonghi ESA3500 wg. wskazówek Hakowego74 (dziękuję) i po włączeniu wyświetla komunikat "INSERT WATER SPOUT".
    Wyjąłem dyszę gorące wody , włożyłem z powrotem naciskam "OK", ale nic się nie dzieje :(
    Proszę o wskazówki, co z tym fantem zrobić?
    Pozdrawiam,
    betonmax1
    Level 12  
    Może odgrzewam kotleta. Kolego musisz włożyć samą dyszę bez zbiorniczka na mleko i wtedy OK - układ powinien się odpowietrzyć.