Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy sII / 2 Obracanie obrazu

29 Lis 2013 20:56 3888 5
  • Poziom 7  
    Witam! Pierwszy moj post ale to jaki :) Zartuje oczywiscie, wiec moze do rzeczy:.
    Mam Samsunga Galaxy s2, problem polega na tym ze zbilem w nim wyswietlacz dalej wiadomo kupilem na ebay-u nowy wraz z ramka -
    praktycznie wsadzilem tylko plyte glowna, gniazdo ladowania, wejscie jack, przycisk home wszystko bylo. I teraz zaczyna sie problem, galaxy nie obraca ekranu - Tak! Sprawdzilem w ustawieniach kilka razy, przywracalem ustawienia fabryczne itp. Dodam ze przed wymiana wszystko dzialalo, nawet na sluczonym wyswietlaczu, stad moje pytanie co jest odpowiedzialne za obracanie ekranu?? Aaa i oczywiscie potrzesienie ekranu tez nie dziala (mialem aplikacje latarki na potrzesienie i sie wlaczala teraz sie nie wlacza) przepraszam za brak polskich znakow ale takowych nie posiadam :)

Dodano po 21 [sekundy]:

Taki wyswietlacz zakupilem http://www.ebay.de/itm/161154688776?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
  • Poziom 17  
    Prawdopodobnie padł czujnik tzw. akcelerometr.
  • Poziom 7  
    Lokalizacja tego czujbika? Albo jak to skalibrowac? Przeszukalem internet ale nugdzie mi nie udalo sie znakesc odpowiedzi....
  • Poziom 17  
    *#0*# -> sensor -> image test, test czujnika.
  • Poziom 7  
    u mnie nie dziala ten kod, ktos kiedys w sytemie w nim siedzial, kupilem go z ebay uzywanego. i jest w nim ten cyanogenmod.
  • Poziom 17  
    Polecam serwis,bez tego też da się żyć.