Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomocy, wysiadła pralka Electrolux EWT-832

karczus 22 Mar 2005 22:43 3305 6
  • #1 22 Mar 2005 22:43
    karczus
    Poziom 2  

Pomóżcie, własnie skończyła mi się gwarancja, a pralka wysiadła, działała bez zarzutu 2,5 roku :-( Nie reaguje na nic, nie pobiera wody, nie rozpoczyna prania, poprostu nic. Włącznik się świeci, więc energię chyba dostaje. Programator normalnie sie kręci, dzwiczki się dobrze zamykaja, bo blokada działa. Ktoś podpowiedział, ze to może płyta jakaś. Podpowiedzcie, co to takiego i czy dużo to kosztuje? Proszę o radę.

0 6
  • #2 22 Mar 2005 23:28
    Topolski Mirosław
    Moderator Elektrotechnika

Witam
    to że drziczki się dobrze zamykają wcale nie znaczy że blokada jest w porządku,prawdopodobnie to ona jest przyczną milczenia twojej pralki.pozdrawiam

0
  • #3 23 Mar 2005 12:38
    karczus
    Poziom 2  

Dziekuję bardzo za odpowiedź, ale cały czas zastanawiam sie jak to możliwe. Dziwne bo po zamknieciu, blokada przytrzymuje drzwiczki jeszcze przez minute, tak jak zawsze. Wiec jednak sadzisz, ze to może być wina tej blokady?? Serwisant stwierdził, że to napewno nie to!! Co mam robić? Innego zawołać i w nieskonczoność płacić? Pozdrawiam.

0
  • #4 23 Mar 2005 13:26
    Topolski Mirosław
    Moderator Elektrotechnika

Witam
    podajesz mało precyzyjne informacje,dlatego trudno pomóc np.co to znaczy programator normalnie się kręci-czy sam to robi czy też jak ty go ręcznie przekręcasz.sprawdż hydrostat czy przełacza styki i przeczyść układ ciśnieniowy.powodzenia

0
  • #5 23 Mar 2005 16:03
    rydzekcycek
    Poziom 16  

Witam . prawdopodobnie uszkodzona elktronika , w tej pralce to ona załćza pobór wody , grzanie i obroty , proponuje serwis autoryzowany , będziesz miał gwarancję na moduł . Cena około 250 - 270 zł pozdr.

0
  • #6 23 Mar 2005 16:07
    karczus
    Poziom 2  

Witam, witam :D Programatorem trzeba krecic samemu, sam nie robi nic. Chodziło mi o to ze jak nim przekręcam, to sie rusza :-) Wogóle pralka nie reaguje na nic. Włacza sie tylko kontrolka i słychac lekkie pykniecie i blokuje sie klapa. Dopiero po minucie mozna ja otworzyc. Potem cisza. Takie sa objawy...

0
  • #7 23 Mar 2005 18:35
    112828
    Użytkownik usunął konto  
  Szukaj w 5mln produktów