Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ASUS N53S - Dźwięk 'zawiesza się' przy zbyt dużym obłożeniu karty dzwiekowej

30 Lis 2013 11:47 711 1
  • Poziom 8  
    Szukam i szukam od miesiąca i nie znajduję podobnego problemu ani rozwiązania dla niego. Używam komputera do pracy z komunikatorami internetowymi, gdzie każdy ma dźwięki wiadomości i nie mogę ich wyłączyć(nie chcę, bez nich praca jest nie możliwa). Czasem włączę też foobara lub na chwilę yt na chromie i nie zawsze wtedy, ale przeważnie po kilku/nastu minutach dźwięk w całym laptopie milknie, a foobar zgłasza błąd odtwarzania, yt dalej odtwarza, ale bez dźwięku, dźwięki z komunikatorów znikają- ogólnie cisza na pokładzie. Dźwięk wraca dopiero jak wyłączę fooobra, chroma i jeden z komunikatorów, nie potrzebuje resetu. Oczywiście można nie słuchać muzyki, ale wtedy na cholerę kupiłam głośniki Creative by siedzieć w ciszy? :P Szukam rozwiązania jakie nie prowadziłoby do konieczności wyłączenia komunikatora bo to na prawdę masa czasu się zalogować i zalogować ludzi po drugiej stronie. :cry:
    PS. Nie pracuję na gracie bo ma i7, 4GB RAM, GeForce GT540M 1GB, Win 7, Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio Realtek High Definition Audio. :D
  • Admin grupy komputery
    Podgląd zdarzeń - szukaj błędów związanych z aplikacją lub sterownikiem audio.