Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

saunier duval thema c23 e - Umierający piec. Jaki wybrać

mczebanyk 30 Lis 2013 11:56 1125 2
  • #1 30 Lis 2013 11:56
    mczebanyk
    Poziom 1  

Kupiłem niedawno mieszkanie i w nim znajduje się właśnie ten saunier duval thema c 23 e. Ostatnio nie było wody, następnego dnia dali wodę i piecyk zaczął dziwnie działać. Wezwałem serwisanta i powiedział, że najprawdopodobniej piasek się dostał i dlatego tak działa, przeczyścił ten piecyk, ale nic tam w nim nie rozbierał. Piecyk dalej "trzeszczy". Powiedział, że już i tak trzeba niedługo wymienić piecyk bo ten już tam się sypie. Ja tam się nie znam to nie wiem. Ogólnie ma on 13 lat, ale chodzi mi o to, że serwisant powiedział mi, że u niego nowy piec kosztuje 2900 zł i montaż 650. Nie wiem czy to nie będzie dużo. Domyślam się, że to będzie zwykły piecyk dwufunkcyjny. Mieszkanie to 61m^2. Jest to coś w stylu bloku, tylko, że każdy ma oddzielnie wejście. Mieszkam na parterze, brak piwnicy. Na górze mam sąsiada, z tego co wiem, to w 2011 budynek był docieplany. Jak myślicie czy warto wziąć ten piec od serwisanta czy lepiej zamówić samemu? Czekam na opinie

• #2 30 Lis 2013 13:54
    grzesiek234
    Specjalista - systemy grzewcze

Dowiedź się jaki to kocioł. 3500 zł za kocioł z montażem to normalna cena, wszystko zależy jaki kocioł.

• #3 30 Lis 2013 18:22
    W0jtek92
    Poziom 35  

Witam, samemu nie zamawiaj, bo kocioł trzeba dobrze dobrać dla danej instalacji, ostatnio montowałem Viessmana kupionego w necie na aukcji, nowy w kartonie, a gdy serwis robił uruchomienie zaraz po tym gdy go zamontowałem stwierdził iż gwarancja jest tu coś nie halo bo pochodzi nie z modelu Vitodens tylko Vitopend, no i takim sposobem chłopina się wkopał....

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME