Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Scania R lodówka - przeróbka obejscie wyłączania lodówki po 23 godzinach

kris_pi 30 Lis 2013 17:38 3717 4
  • #1 30 Lis 2013 17:38
    kris_pi
    Poziom 2  

Jak w temacie jak przerobic ew. Co zmostkowac może wymienic jakis element , źeby lodówka mogła chodzic non stop w Scania R. 2010 oryginał.
    Z góry dziękuję.
    Jezdzilem MAN TGA, TGX i nigdy nie wyłączałem lodówki i nie było problemu z odpaleniem auta.

0 4
  • #2 01 Gru 2013 00:14
    Sady
    VIP Zasłużony dla elektroda

Trzeba przerobić czerwony moduł 1894994, a najpewniej zainstalować termostat bimetaliczny dodatkowo - zamiast oryginalnego.
    Przy amatorskiej "zabawie" można bardzo łatwo uszkodzić sterownik rozruchu do BD35F - i koszta takiej naprawy okażą się spore.

0
  • #3 01 Gru 2013 19:45
    kris_pi
    Poziom 2  

Dzięki za podpowiedz,ale musi byc jakis prostrzy sposób. Poza czerwonym modułem reszta wygląda na standardowe. Troche sie znam na elektronice ale pasowalo by zeby ktos powiedzial jak to zrobic krok po kroku. Przydalo by sie wielu. Robia udoskonalenia ale przeciw kierowca. Wole zeby nie zapalic auta niz wyrzucac jedzenie.

Proszę poprawić pisownię. [serwisantscani1]

0
  • #4 13 Wrz 2014 19:47
    kamilo7
    Poziom 2  

Witam. Może ktoś pomóc jak zrobić takie obejście w lodówce Man z 2004r. Mam ten sam problem co kolega z tym że moja się wyłącza przy napieciu 24.5 v a samochód mi odpala przy 22.8. Dodatkowo mam zainstalowany woltomierz z powiadomieniem dźwiękowym po przekroczeniu zaprogamowanego progu. Więc sytuacja jest średnio komfortowa. Pozdrawiam

0
  • #5 28 Mar 2016 22:18
    kris_pi
    Poziom 2  

Widzę że bez ingerencji elektroników i kosztów nie ma pomysłów lub chetnych do pomocy.

0