Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Stacje 2 din GMS jaką kupić? 6311 vs 6401

MKV 16 Jun 2020 14:45 148755 429
Computer Controls
    Audiopol serwis1
    Level 12  
    Panie Wiktorze czekamy na Pańskie przeprosiny oraz opublikowanie ich zgodnie z wyrokiem sądu.
  • Computer Controls
    milejow
    Level 43  
    Zgodnie z wyrokiem (który chętnie zobaczę) przepraszam pracowników serwisu Audiopol za nazwanie ich młotami, jednocześnie chcę zaznaczyć, że moja opinia opiera się na podstawie sposobu kontaktu telefonicznego z serwisem a nie wymyślonych przeze mnie historyjek i z tego powodu opinia o serwisie jest w tym przypadku niezmienna czyli negatywna :D
    Przepraszam jeszcze raz,treść problematycznego posta zmieniłem, pozdrawiam-Artur Szymczyk
  • Computer Controls
    Audiopol serwis1
    Level 12  
    milejow wrote:

Mam 6311 i żadnych problemów na mrozie czy gorące dni nie zauważyłem, Automapa 6.19 lata aż miło,

Może Pan wytlumaczyć w jaki sposób używane urządzenie zakupił Pan 27 Grudnia 2017roku, a 22 stycznia 2018 roku pisze Pan , że zarówno w gorące dni jak i zimne nic się z nim nie działo ? Czy w Polsce pomiędzy 27 Grudnia a 22 Stycznia występowały jakieś upalne zimy ? Nie przypominam sobie.. Mało tego w 2018 roku chce Pan robić recenzję urządzenia sprzedawanego w 2012r ?

Szanowny Panie Arturze, na przełomie 5 lat zadzwonił Pan do nas raz, i raz wysłał jednego maila, poniżej treść pańskiego zapytania;

Stacje 2 din GMS jaką kupić? 6311 vs 6401
    Proszę nie żartować z inteligencji ludzi czytających forum. Jeżeli ma Pan taki styl prowokawania, żeby najpierw wysłać maila z zapytaniem w ilości szt.1 a później na forum opisywać że jakaś firma to młoty, i że ma zły serwis to się Pan pomylił, czy te wpisy są zamieszczane przypadkowo, nie sądzę.
    milejow
    Level 43  
    Audiopol serwis1 wrote:
    na przełomie 5 lat zadzwonił Pan do nas raz,

Pudło-telefonów było dwa
    Audiopol serwis1 wrote:
    Grudnia a 22 Stycznia występowały jakieś upalne zimy ?

W aucie mam ogrzewanie :D Wy nie???

Dodano po 1 [minuty]:

Audiopol serwis1 wrote:
    Mało tego w 2018 roku chce Pan robić recenzję urządzenia sprzedawanego w 2012r ?

A tego to wybaczcie, nie rozumiem kompletnie, jaką recenzję?
    Pozdrawiam.

Dodano po 1 [minuty]:

Audiopol serwis1 wrote:
    czy te wpisy są zamieszczane przypadkowo, nie sądzę.

Bez komentarza :D
    Wiktor Liwinski
    Level 9  
    Audiopol serwis1 wrote:
    Panie Wiktorze czekamy na Pańskie przeprosiny oraz opublikowanie ich zgodnie z wyrokiem sądu.

Użytkowniku kryjący się pod nazwą Audiopol serwis1, jesteś dla mnie anonimem kryjącym swoją osobowość pod nikiem i czującym się „bezkarnie” z tego powodu, że w każdej chwili możesz się zwolnić z firmy, która ma „ponad 34 lata tradycji” pod obecną nazwą Audiopol Matla Corporation.
    Jak pokazała już zakończona sprawa sądowa we Wrocławiu, również i w tej sytuacji może zdarzyć się, że właściciel w razie czego będzie zeznawał, że nie wie kto pisze i tym razem na portalu. W związku z powyższym nie bardzo chce się dyskutować z taką anonimową osobą, która tu udziela się pod nikiem Audiopol serwis1.
    Przypominam, że w 2017r jakiś anonim z pod tego samego niku Audiopol serws1, napisał dużo kłamstw na mój temat za co pozwałem do sądu firmę Audiopol. Teraz znów ktoś pisze dziwne dla mnie rzeczy i mogę przypuszczać, że jest to kolejny „tajemniczy” pracownik, którego właściciel Audiopol nie będzie potrafił wskazać. Mam obawy, że jak wciągnę się w dyskusję z tym anonimowym, tajemniczym pracownikiem, znów może on wypisywać podobne historie z rozdziału „teorie spiskowe” jak było to w 2017r i chęć dyskusji sama z siebie znika -to po pierwsze.
    Po drugie- drogi anonimie, proszę się zwrócić do właściciela firmy Audiopol o udostępnienie wyroku sądu Apelacyjnego i proszę przeczytać go ze zrozumieniem. Może jak udasz się z tym wyrokiem do prawnika na konsultację wytłumaczy ci on, iż właściciel firmy Audiopol de facto sprawę przegrał bo bilans kosztów, które poniósł jest dalece nie na jego korzyść.
    Nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że ja muszę pierwszy przeprosić. Tak naprawdę sąd nakazał przeprosić się nawzajem, nie podzielam w tym temacie zdanie sądu, bo za co niby mam przepraszać? Za napisanie prawdy? Mimo to muszę uszanować decyzję sądu i jak tylko właściciel firmy Audiopol przeprosi to uczynię to samo.
    Korzystając z okazji dziękuję właścicielowi firmy Audiopol za przekaz pocztowy zrobiony na podstawie wyroku sądu Apelacyjnego i wysłanie mi zasądzonych pieniędzy. Ze swojej strony obiecuję dobrze wydać wygrane w sprawie sądowej 3954,63 zł, z pewnością starczy to na jakieś inne niewadliwe radio. Postaram się również nie kupić nic z firmy Audiopol oraz jak będzie taka możliwość przestrzegać innych ludzi przed tą firmą opowiadając prawdę na podstawie swojego przypadku. Liczę jednak, że firma Audiopol zmieni swoje podejście do Klienta i zacznie inaczej go traktować, a nie tak jak mnie potraktowano w 2017r.
    wieslaw200
    Level 12  
    Ja mam 6401 od 6-7 lat i nie zawiodło mnie.
    Wojteksw49
    Level 15  
    Ja miałem GMS 6501 przez kilka lat, sprzedałem wraz z samochodem. Osobiście nie polecam, radio dobre przy korzystaniu w pobliżu nadajników stacji radiowych, w trasie AF nie działał, trzeba ręcznie wyszukiwać stacje radiowe.
    Do serwisu tez miałem zastrzeżenia, ale to już historia, może teraz jest lepiej.
    PsAUDIO
    Level 8  
    Audiopol serwis1 wrote:
    - BANKRUCTWO BLAUPUNKTA.

Rok temu , na poczatku 2016r BLAUPUNKT GMBH , ogłosił upadłość, firma Blaupunkt przestała całkowicie istnieć, logo BLAUPUNKT wykupił fundusz inwestycyjny w Luxemburga , co można zobaczyć na stronie internetowej Blaupunkta:
    http://www.blaupunkt.com/pl/navi-footer/stopka-redakcyjna/

Jak widać , opisana jest informacja : ,, za produkty przedstawione na tej stronie odpowiedzialne są osoby wprowadzające je do obiegu''
    co oznacza że z Logiem Blaupunkt mogą być sprzedawane wszystkie produkty przez osoby które wykupiły sobie licencję aby używać logo Blaupunkt. Widać to na naszym rynku, czajniki, frytkownice, lokówki do włosów, - czyli np. firma X importuje co chce z Chin i nakleja logo Blaupunkt i ma to tyle wspólnego z niemieckim blaupunktem ,że ma wykupiona licencję na Logo :D , Teraz już wiemy czemu tak dużo osób przysyła do nas urządzenia Blaupunkta do naprawy, ponieważ potwierdzają się informację, że Blaupunt nie posiada części zamiennych i koszta naprawy są bardzo wysokie,

Nic dziwnego , że konkurencja hejtuje i troluje GMS-a , nowy model GMS 6323 Luxury, który kosztuje 949zł jest na tej samej platformie co Blapunkt NY 845 który kosztuje od 1700zł do 2300zł.

: Najnowsze modele Clariona ,,szumią'' - jakiś czas temu podnoszone było larum , że najtańszy model GMS-a lekko szumiał,
    model ten od roku został zastąpiony przez urządzenie GMS 6323 Luxury, który jest w tej samej cenie i nic a nic nie szumi,
    Bardzo nas zdziwił klient który w jednej z firm zamontował wysoki model CLARIONA ( jednego z najnowszych modeli) i co się okazało ??
    , że nowe modele dosyć mocno ,,szumią'' :) Czy jest ktoś może na forum kto posida jeden w nowych wysokich modeli Clariona z serii Hi-End z szumem gratis ? skoro to temat o 2DIN zobaczmy co mamy z konkurencji w menu :)

Dodano po 17 [minuty]:

A jak z tym Blaupunktem ?
    Skoro GMS było to samo co Blaupunkt ? Może Chinczycy to wykupili i te same produkty 40% taniej były z logo GMS się pojawily i stąd cała burza...:) Po rozebraniu stacji 1:1 wszystko to samo, bylo nawet plytka w tym samym kolorze i większosc części wzajemnie do siebie pasują z GMS do Blaupunkta. Aha no i zapomnialem, co ludźmi którzy kupili CLARIONA ? Co mają zrobić ludzie którzy kupowali stacje po 2 lub 3 tyś zlotych??czy to prawda że dystrybutor w Polsce już podobno zrezygnował. Żadnego serwisu, zadnego wsparcia technicznego...w GMS wszystkie części od ręki i to śmiesznych cenach za 150-200zl naprawią każde urządzenie nawet te z przed 6lat, to jest serwis a nie to co nieistniejący Clarion czy wymiana matrycy w Blaupunkcie, z tego co wiem to nawet 500zl a w GMS 150zl...
    No i to tyle faktów o markach, serwisach, i cenach...pozdrawiam.
    DomosTM
    Level 1  
    Witam, jako że jest to najpopularniejszy wątek dot. stacji multimedialnych firmy GMS postanowiłem w tym miejscu zadać swoje pytanie.
    Mianowicie planuję zakup stacji multimedialnej 2din do kwoty ~1500,- i aktualnie mój wybór stanął na GMS 7751 EVO+. Nie znalazłem na temat tej stacji, jak i firmy(do tego momentu) opinii, więc o takową bym prosił. Bardziej interesuje mnie sama jakość i trwałość ich aktualnych produktów/tego konkretnego jeśli ktoś posiada lub inną propozycję z podobnymi funkcjami.

Poza tym interesowałaby mnie ilość złącz rca pod wzmacniacz/subwoofer jak i opisanie podłączenia sterowania z kierownicy na przykładzie Alfa Romeo MiTo. Potrzebne są jakieś konwertery/przejściówki?
    Wiktor Liwinski
    Level 9  
    Witam, wszystkich uczestników forum i prawdopodobnie pana właściciela firmy Audiopol piszącego pod nazwą Audiopol serwis1. 
    Po pana przegranej w sądzie nie spodziewałem się, że będę musiał znów pisać tu na forum w sprawie, którą uważałem za zamkniętą. Myślałem, że pan również nie będzie chciał wykonać tych punktów nakazu sądowego w których sąd nakazał nam przeprosić się „na wzajem”.
    Jednak widzę, że bardzo panu zależy na tych przeprosinach.
    Zastanawiałem się co pana tak boli w tej przegranej sprawie sądowej. Pieniądze, które musiał mi pan zapłacić? Chyba nie, nie wydaje mi się, że jest pan biednym człowiekiem i wydał pan ostatnie zaskórniaki. Gorycz porażki, bo nie spodziewał się pan przegrać ze względu na swój status społeczny i znajomości, które nie sięgały jednak daleko? Tego nie wiem i nie będę już nad tym rozmyślał.
    Z racji nadchodzących Świąt Wielkanocnych i mojego wieku, a jestem młodszy od pana, pierwszy wkleję tekst przeprosin co sąd mi nakazał. Jednocześnie zwalniam pana z przeprosin, które sąd nakazał opublikować panu na forum w stosunku do mnie. Nie musi pan mnie przepraszać, nie potrzebuje pana przeprosin. A więc zgodnie z wyrokiem spełniam swój obowiązek :)

Dodano po 38 [sekundy]:

Ja Wiktor Liwiński
    przepraszam Andrzeja Matlę prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą
    Audiopol – Matla Corporation Andrzej Matla za moje publiczne nie polegające na
    prawdzie i naruszające dobre imię Audiopol – Matla Corporation wypowiedzi
    zamieszczone w niniejszym temacie w postach o numerach wpisów #331 i #370 i
    oświadczenia tego nie usuwał przez okres 2 lat od daty zamieszczenia