Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki odtwarzacz MP3 wybrać za ok. 200zł?

LFC 01 Gru 2013 12:02 2418 5
  • #2 01 Gru 2013 17:00
    Komar91
    Poziom 18  

Może lepiej zainwestować w fajne słuchawki i dowolny odtwarzacz/telefon. Ja posiadam takie i do sportu są rewelacyjne (bieganie, rolki, rower,...) wrzuć to w google i popatrz na zdjęcia słuchawki philips shs3200

0
  • #3 01 Gru 2013 17:19
    LFC
    Poziom 12  

Ale ja nie będę biegał z 5 calowym telefonem... :) Słuchawki to sobie też kupię jakieś do biegania ale to mi już obojętne, mi zależy żeby się piosenki szybko zmieniały i menu normalnie chodziło a nie jak w ostatnim że menu się cięło a piosenka zmieniała kilka sekund.

0
  • #4 01 Gru 2013 17:50
    Komar91
    Poziom 18  

Na znanym portalu aukcyjnym, jak wpiszesz "słuchawki do biegania" to są takie za ok 30 zł pałąk na głowę i masz tylko 3 przyciski + - i play. może coś takiego wystarczy, bez lcd i szmerów bajerów. Albo kupić jakąś najtańszą mp3. No chyba ze jesteś mega melomanem muzyki i każdy dB się liczy

0
  • #5 01 Gru 2013 18:15
    LFC
    Poziom 12  

Ja chcę zwykłe mp3, ogólnie myślałem żeby kupić coś bardzo taniego ale w sumie doszedłem do wniosku że lepiej już kupić coś lepszego i mieć na dłużej. :)

0
  • #6 01 Gru 2013 20:29
    Goolash666
    Poziom 10  

Witaj.
    Model odtwarzacza, który wybrałeś spełni Twoje oczekiwania.
    Mały, wygodny, krótko się ładuje i bateria trzyma na prawdę długo...
    Sam posiadam wymieniony przez Ciebie model i jest to już trzeci odtwarzacz mp3 Sony jaki miałem. Pierwszy niefortunnie wpadł do wanny, drugi już do mnie nie wrócił he he...
    Z całą odpowiedzialnością mogę polecić.
    Pozdro G666

0