Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie głośników 5+1 do TV.

stuffe 01 Gru 2013 18:06 4092 5
  • #1 01 Gru 2013 18:06
    stuffe
    Poziom 6  

Witam.
    Chodzi mi mianowicie o podłączenie głośników logitech 5+1 do TV LCD SAMSUNG. Subwoofer to, ze tak powiem baza pod wszystkie pozostałe głośniki, wszystkie inne podpięte są pod subwoofer, od subwoofera mam 3 główne wtyki jack w kolorach pomarańczowa, czarna oraz zielona. W TV mam wejście JACK z logiem słuchawek, próbowałem pod to wejście podpinać każdego z trzech jacków, dźwięk pojawił się dopiero po podłączeniu jacka w kolorze zielonym(dwa pozostałe wiszą bezczynnie), ale niestety dzwięk z TV przez głośniki podłączone przeze mnie nie jest taki jak być powinien. Prawdopodobnie dlatego, że dwa pozostałe jacki nie są podłączone. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak mogę to rozwiązać? czy przejściówka z eurozłącza na jacki rozwiąże problem? jak to zrobić żeby cieszyć się w pełni dobrym dźwiękiem z TV przez głośniki? liczę na was drodzy forumowicze!

Jakimi literami zaczynamy zdania?
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni
    języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    GM

0 5
  • #2 01 Gru 2013 18:14
    streetlive
    Poziom 13  

Podaj więcej szczegułów jakie dokładnie modele tv i logitecha

1
  • #3 01 Gru 2013 18:19
    stuffe
    Poziom 6  

glosniki logitech x 540, TV samsung LCD LE32E420, dołączam zdjęcie tylnego panelu tego telewizora. Podłączenie głośników 5+1 do TV.

0
  • #4 01 Gru 2013 18:21
    streetlive
    Poziom 13  

Bo najprostszym rozwiązaniem będzie rozdzielić dźwięk stereo taką przejściówką ale z przestrzennym dźwiękiem to to nie będzie miało wiele wspólnego

Podłączenie głośników 5+1 do TV.

2
  • #5 01 Gru 2013 18:31
    stuffe
    Poziom 6  

ja kombinowałem żeby zrobić to przejściówką z euro złącza na taki właśnie trójnik jacków. No ale właśnie, czy idzie zrobić to w ten sposób żeby dźwięk był przestrzenny? bo głośniki są naprawdę dobre, przy komputerze chodzą pięknie, żal nie wykorzystywać pełnego potencjału tych głośników:)

Dokąd te głośniki chodzą?!
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    GM

0