Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Candy Optima myli programy

01 Dec 2013 19:48 1671 2
 • Level 11  
  Witam , jak w temacie pralka Candy model CO146F myli programy np. na programie 90 st. pierze jak poziom niżej na wybieraku czyli 60st z praniem wstępnym , na praniu wstępnym na 60st grzeje tylko do 40st czyli na prog.bawełna 60 st pierze tak jak na bawełnie na 40 st poza tym gdy chcę zmniejszyć obroty wirowania przyciskiem, lampka wskazująca powraca z powrotem na maksymalne obroty , a gdy włączam przycisk płukanie dodatkowe lampka po chwili sama gaśnie i funkcja się wyłącza , nigdy nie było problemu z tą pralką teraz zaczyna świrować :( co robic w takiej sytuacji ??? szykować się na wymianę programatora ???
 • Home appliances specialist
  witam
  prawdopodobnie ,,wybierak programów,, jest uszkodzony, niestety jest on zintegrowany z modułem, robota dla sprytnego elektronika, należy wlutować go z modułu i po doginać blaszki(działa on podobnie jak zwykły potencjometr)
 • Level 11  
  Ile taka usługa może kosztować ? warto się w to bawić czy kupić od razu nowy moduł bo z tym to sobie na pewno sam nie poradzę :/ irytuje mnie jeszcze jedna rzecz w tej pralce , czy wszystkie Candy układają tak długo pranie przed ostatnim wirowaniem ? czy tylko moja ? potrafi 20 minut mielić praniem i zazwyczaj nie odwiruje albo zmniejszy obroty... rzadko wiruje na maksymalnych obrotach ...