Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

System alarmowy - System alarmowy miszkanie /garaż /piwnica/

BraggaZg 02 Dec 2013 00:30 2229 4
Optex
    BraggaZg
    Level 8  
    Witam,
    Poszukuje najtańszego rozwiązania na podłączenie systemu alarmowego do piwnicy i garażu.
    Piwnica jest wsumie z 4 piętra podemną garaż jest jakies 300m od bloku.
    Zależy mi na systemie, który powiadomi mnie o próbie np wejscia do garażu lub piwnicy będąc w domu.Jeżeli ktoś zna rodzaje innego taniego powiadamiania prosze o propozycje.
    Pozdrawiam.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Optex
  • Optex
    Mati_78
    Level 2  
    Przy takich odległościach, najlepszym rozwiazaniem wydaje mi się lokalnie zamontowany moduł GSM z funkcją alarmu. Oczywiście pod warunkiem, że jest tam zasilanie.
    BraggaZg
    Level 8  
    W garażu posiadam 230VAC a w piwnicy niestety 24VAC wczesniej myslalem ze jakos sie podlacze na korytarzu ale wiadomo jak to jest nawet za doplata sie nikt nie zgodzi;)
    bhtom
    Level 38  
    Witam,

Jeśli w garażu jest 230VAC to polecę już po raz kolejny do tego celu Micrę Satela. 24VAC w piwnicy też nie powinno być problemem (można wykorzystać do zasilania) pod warunkiem, że jest to napięcie ciągłe, nie rozłączane żadnym wyłącznikiem. Napisz jaki posiadasz budżet, bo niestety za 300 pln to tego porządnie nie zrobisz...

Pozdrawiam.