Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samochodzik zdalnie sterowany - jaki model do 500 PLN?

02 Gru 2013 12:36 1947 3
  • Poziom 2  
    Hej,
    Mam do obdarowania 3 chłopców w wieku 12-14 lat - marzą o zdalnie sterowanym samochodzie :)
    Budżet: 500 PLN
    CO myślicie, czy kupić 3 modele po 150 PLN (pewnie jakieś chińskie badziewia) czy porządny model/?/ coś takiego znalazłem na modele.sklep.pl:

Auto SST Racing - Pioneer XST VE Truggy 1:10 RTR (czerwony) - 499 PLN
    lub
    Auto SST Racing - Expedition XMT VE Monster Truck 1:10 RTR (żółty) - 499 PLN

jak w ogóle oceniacie te modele i ich cenę - wyżej wymienione?
    Macie lepszy pomysł ?
    Z góry dzięki i czekam na szybką odp. mam czas do piątku żeby wyrobić się z zamówieniem i obdarowaniem :)
  • Poziom 41  
    Polecam droższe modele Auto SST Racing - Pioneer XST VE Truggy 1:10 RTR (czerwony) - 499 PLN
    lub
    Auto SST Racing - Expedition XMT VE Monster Truck 1:10 RTR (żółty) - 499 PLN

że względu na układ sterowania, silniki itp.
    Według mnie modele wymienione mało praktyczne że względu na dostęp do części.

Proponuje modele HPI i Maverick ze względu na jakość i najważniejsze dostępność części.
    Dobry wybór to silniki beszczotkowe, ale samochody z silnikami szczotkowymi nie ma problemów z ich modernizacją zamiana silnika i regulatora na beszczotkowy.

np.

MV12603 - Maverick Strada MT Evo 1/10 RTR Electric Monster Truck
    MV12605 - Maverick Strada SC Evo 1/10 RTR Electric Short Course
    MV12601 - Maverick Strada XB Evo 1/10 RTR Electric Buggy
    i inne.

Samochodzik zdalnie sterowany - jaki model do 500 PLN? Samochodzik zdalnie sterowany - jaki model do 500 PLN? Samochodzik zdalnie sterowany - jaki model do 500 PLN?

-----------------
    do modelu MV12605 zakupiona druga karoseria i dodatkowa wersja modelu po zmianie karoserii

Samochodzik zdalnie sterowany - jaki model do 500 PLN?
  • Poziom 2  
    dzięki za info...wezmę poważnie pod rozwagę zakup MV12605 - Maverick Strada SC Evo 1/10 RTR Electric Short Course
    widzę, że mało, kto to sprzedaje ten model w necie...
    dzięki :)