Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

vw corrado - nie odpala corrado g60

misio106666 02 Dec 2013 18:13 1971 6
    misio106666
    Level 11  
    Witam.
    Mam taki problem z samochodem , podczas jazdy spadła mu moc zatrzymałem sie i dalsza jazda nie miała sensu ,ponieważ nie wchodził na obroty i był za słaby , na wysokiej temperaturze odpalał a gdy silnik ostygł to już nie odpalił . co proponujecie mi sprawdzić na początek , dodam że świece są dobre , samochód stracił na mocy na benzynie i na gazie tak więc wykluczam pompkę paliwa
    michal200848
    Level 23  
    Układ zapłonowy do sprawdzenia, palec rozdzielacza.
    misio106666
    Level 11  
    wymieniłem ten palec rozdzielacza, problem wciąż ten sam , sprawdziłem również czy dostaje paliwo i paliwo dochodzi , co następnego polecacie sprawdzić ? ,iskra jest ok , może za mało paliwa dostaje ?.
  • Helpful post
    michal200848
    Level 23  
    Iskra nie w tym momencie.
  • Helpful post
    dabu
    Level 32  
    Jak tam wygląda rozrząd?
    misio106666
    Level 11  
    niestety nie mam urządzenia do sprawdzania czy zapłon jest ustawiony prawidłowo ,rozrząd ok , chociaż będzie wymieniany profilaktycznie na dniach , jako iż sam dopiero się uczę jako pasjonat przyjdzie dzisiaj do mnie mechanik do pomocy , napiszę później co było nie tak
    misio106666
    Level 11  
    pomimo dobrze wyglądającego rozrządu najprawdopodobniej przeskoczył , samochód poszedł do znajomego do naprawy , temat zamykam dziękuje wszystkim za udzieleni się i za pomoc. pozdrawiam