Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brother HL5250-DN - Drukarka gniecie papier - tylko przy drukowaniu z dupleksem

Madeline92 02 Dec 2013 20:53 3849 0
    Madeline92
    Level 2  
    Bardzo proszę was o pomoc!
    Problem jest taki jak w temacie - drukarka zawsze strasznie gniecie papier, dzieje się to WYŁĄCZNIE jak drukuję z dupleksem (dopiero po zadrukowaniu drugiej strony tak się robi).
    Dzieje się tak odkąd mam tę drukarkę (kupiłam na allegro, jako poleasingową), już tyle makulatury przez to poszło...
    Czytałam ten temat: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2012876.html
    Udało mi się dorwać do okolic fusera (dopiero po wyszukaniu jak się to otwiera), znalazłam tam jakiś skrawek, wyglądający jak wyjęty z niszczarki. Myślałam, że to już koniec moich kłopotów, ale niestety, dalej tak jest. Umyłam też w środku co się dało, myśląc, że może to wina obklejenia tonerem. Nic z tego. Dalej całkowicie losowo gniecie kartki.
    Nie bardzo wiem gdzie jest to, o czym tu mowa:
    "- porządnie wyczyść rolki odbierające papier z fusera,
    - puść drukowanie np. 20 kartek, nawet pustych ( dla oszczędności ) i obserwuj czy nie zatrzymują się rolki odbierające papier z fusera - czasami wyrabia się tulejka i nie zatrybiają przekładnie."
    Gdzie są rolki odbierające papier z fusera? Proszę o łopatologiczne wyjaśnienie, to moja pierwsza laserówka.

Wygląda to tak:
    Brother HL5250-DN - Drukarka gniecie papier - tylko przy drukowaniu z dupleksem Brother HL5250-DN - Drukarka gniecie papier - tylko przy drukowaniu z dupleksem