Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kaloryfer g這wica Jan k - kaloryfer nie grzeje

t1kt4k 03 Dec 2013 10:42 3465 6
    t1kt4k
    Level 9  
    Witam jestem tutaj nowy. Od razu przepraszam za powielanie tematu. Sprawa jest tego typu. Kaloryfer w 豉zience nie trzyma ciepla. W陰czam go na noc a rano jest zimny. Wieczorem nagrzewa si momentalnie przy czym jest bardzo gor帷y ca造 od g鏎y do do逝. Rano ca造 zimny. Czego to mo瞠 by przyczyna? G這wica jest firmy Jan k . Mieszkanie w bloku wynajmowane. Wczoraj dzwoni貫m do w豉sciciela twierdzi ze grzejnik ma w sobie termostat kt鏎y blokuje si w momencie osi庵ni璚ia temperatury. Fajnie tylko dlaczego jej nie trzyma. (wogole wydaje mi si to jaka bujd) bo w pokoju dzia豉 ca造 czas. Kaloryfer w lazience jest wyzej ni w innych pomieszczeniach. Moze co poradzicie :) Pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemy郵e. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj si
    Mechaniorek
    Level 10  
    Nie jestem bieg造 w hydraulice, raczej samoukiem, ale grzejnik zachowuje si tak jakby nagrza go i potem zakr璚i kurek, wi璚 mo瞠 faktycznie g這wica odcina dop造w ciep豉.
    kud豉ty79
    Level 15  
    Witam .

Odkr耩 pokr皻這 termostatu, b璠zie on wtedy otwarty ca造 czas.
    Czy jest inny termostat( elektroniczny np. od sterownia kot貫m ) ?
    FOSGEN1
    Level 27  
    t1kt4k wrote:
    Fajnie tylko dlaczego jej nie trzyma

Bo jeszcze nie wymy郵ili takich, kt鏎e raz nagrzane trzymaj ciep這 na zawsze.
    Zdejmij sobie na jeden dzie g這wic i zobacz, czy b璠ziesz zadowolony z efekt闚. Ogrzewanie masz z ciep這wni czy kocio w mieszkaniu?
    t1kt4k
    Level 9  
    Ogrzewanie mam z ciep這wni. Zapomnia貫m doda, 瞠 uruchamiam termostat na 3-4 i w tedy tak si dzieje, ale w innym pokoju mam na 2 i jest delikatnie ciep造 ca造 dzie. Nie testowa貫m jeszcze sytuacji powyzej tych 3-4 ale co to za r霩nica skoro i tak nagrzewa si na maksa a potem co odcina. Przecie kaloryfer powinien chocia delikatnie by ciep造.
    FOSGEN1
    Level 27  
    Spr鏏uj zdj望 g這wic. Mo瞠 mie jak捷 skuch.
    t1kt4k
    Level 9  
    Sprawa rozwi您ana po roku. Wymiana termostat闚 na nowe. Zamykam spraw.