Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

chrysler t&c 2005 3.8 v6 - brak impulsu wtrysku na czwarty cylinder-prosba o

wilczek1118 03 Gru 2013 13:59 1101 3
  • #1 03 Gru 2013 13:59
    wilczek1118
    Poziom 9  

witam, przekopałem forum dotyczace tego modelu i nie znalazłem schematu instalki komputera silnika, chce znależć pin na sterowniku odpowiadajacy za 4 wtryskiwacz, komp ma 4 wtyki abcd ponumerowane od 1 do 40 ,ma ktoś może pojęcie czy jak podepne kabel do wtyczki tego pinu odpowiadającego za 4 wtrysk bezpośrednio do wtrysku ,to wystarczy aby ominąć uszkodzony kabel?

sprawdziłem sam wtryskiwacz i działa na innej kostce z innego wtrysku,zapłon ma nowy włącznie z cewką , na schemacie z 2002 roku niby jest to styk 16 ale wydaje mi sie że komputer jest inny od tego rocznika a nie chce spalić czegoś na kompie z własnej głupoty , czekam na pomoc

dodam że auto ma sekwencje ale odpiołem emulacje tego wtrysku ,sam emulator sekwencji był zamieniony na inny ,auto na benie i gazie nie pracuje na czwartym cylindrze

• #2 04 Gru 2013 19:40
    wilczek1118
    Poziom 9  

znalazłem przerwany przewód ale wciąż silnik nie pracuje jak trzeba, uwalony sterownik? ciśnienie na tłokach po 10 na przedniej głowicy

Proszę natychmiast poprawić pisownię, użyj przycisku "pisownia", pamiętaj o wielkich literach oraz znakach interpunkcyjnych. Dotyczy wszystkich postów w temacie. Nie kasować wpisów moderacyjnych.[P]

• #3 30 Lip 2014 22:07
    predki
    Poziom 12  

Witam kolego mam ten sam problem gdzie był uszkodzony ten przewód

• #4 03 Sie 2014 08:27
    wilczek1118
    Poziom 9  

przy kompie sprawdz wiązki, tam zawsze gnija kable, komp jest z przodu pod zderzakiem z przodu po lewej za nadkolem.,powodzenia

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME