Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Trak ME2 512 - Naprawa Trak ME2 512MB Update

moonlight 03 Gru 2013 17:44 789 0
  • #1 03 Gru 2013 17:44
    moonlight
    Poziom 9  

Witam
    Wiem że temat odtwarzaczy mp3 jest stary jak świat i odgrzewam zapewne kotlety, ale mam następujący problem: Posiadam odtwarzacz Trak Me2 512MB na kości Sigmatel STMP3503. Problem polega na tym że zdechł jakieś 2 lata temu, kiedy to wrzuciłem go do pudła ze "skarbami" i przeleżał do dzisiaj, naszła mnie chęć naprawy tej zabawki (instalacji softa) gdyż jeżdżę na busie i mój sprinter poszedł do naprawy w zamian dostałem starego peugeota w którym jest kaseciak, a że mam kasetę adapter pomyślałem że odpalę tą padakę i zgram na nią muzykę, która będzie sobie leciała cały czas. (Proszę nie pisać żebym podłączał telefon, gdyż on robi za nawigację, a nawet jeśli nie używam nawigacji to irytujące jest odłączanie i podłączanie na każdym postoju telefonu lub gdy ktoś dzwoni.)
    A do rzeczy, sprawa ma się następująco: Przewalczyłem już to że nie widział go wcale komputer (zetknięcie pinów na płytce) lecz aby po podłączeniu mp3 komputer go zobaczył, muszę za każdym razem stykać piny. Pobrałem MP3 Player Utilities i gdy robię próbę flashowania wyskakuje mi błąd : Unable to write to device. Device timeout lub Unable to write firmware file data W innych tematach doczytałem się że przyczyną może być zły soft (nie do tej kości), lecz szczerze przeleciałem już sporo tych softów które rzekomo miały być zgodne, ale żaden nie chcę ominąć tych błędów. Formatowałem do fat i do fat16 efekt jest żaden. Nie wiem co mam robić, chyba wyczerpały mi się pomysły.

Zaznaczam że przejrzałem już tematy z naprawą mp3 https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic543138-360.html i pokrewne. W żadnym nie znalazłem leku na mojego "Traka"

Co o tym sądzicie?

0 0
  Szukaj w 5mln produktów