Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ariva 202e i modul cam cyfrowego polsatu

agatka2299 03 Gru 2013 21:41 2796 2
  • #1 03 Gru 2013 21:41
    agatka2299
    Poziom 7  

Witam na samym początku opiszę swój problem. Kupiłam niedawno dekoder ferguson ariva 202e po podłączeniu umieściłam moduł CAM cyfrowego polsatu i zaczęłam szukać kanały. Kiedy wyszukiwanie zostało zakonczone, okazało sie że mam tylko kanały niekodowane. A te dekowane, które powinnam miec w swoim pakiecie nie ma. Nie pojawia sie komunikat zakodowane czy coś w tym rodzaju, tylko czarny ekran i pasek z nazwą kanalu. Czy ktoś miał podobny problem ? Dodam że dzwoniłam do polsatu i stwierdzili ze sygnał jest cały czas wysyłany. Może jakis błąd w ustawieniach? Może ktoś posiada taki dekoder i modul cyfrowego polsatu i podał by ustawienia w dekoderze żeby to wszystko ładnie zaczęło chodzić. Dodam że w ustawieniach dekodera w wejściu CI pojawiła sie informacja na temat mojego modułu cyfrowego polsatu. Proszę o jakieś rady.

0 2
  • #3 05 Gru 2013 11:36
    vinc2107
    Poziom 11  

U mnie bez problemu ruszył Cyfrowy Polsat na Fergusonie 202e. Choć z początku był problem podobny do opisanego powyżej.
    Spróbuj docisnąć moduł CAM. U mnie wydawało się, że wlazł cały a jednak brakowało tak z milimetra. Po dociśnięciu znalazło wszystko.

0