Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ZTE ZXV10 W300 - CISCO/ZTE - Połączenie CISCO EPC3925 z ZTE ZXV10 W300

04 Gru 2013 16:16 1809 8
  • Poziom 8  
    Witam

Posiadam modem/router CISCO od dostawcy Vectra jak dobrze wiadomo nowe sprzęty są tragiczne jeśli chodzi o sygnał Wi-Fi i tak też jest u mnie. Posiadam router ZTE i chciałbym go podłączyć do wymiatacza CISCO aby uzyskać lepszy sygnał Wi-Fi czy jest to możliwe? Jeśli tak w jaki sposób dokonać konfiguracji?

dziękuję
    Mateusz
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Kablem do portu LAN i wyłaczyć DHCP.
  • Poziom 8  
    Do portu LAN podłączyłem. Router pokazuje się w dostępnych sieciach po kliknięciu "Połącz" mam wprowadzić hasło wprowadzam i otrzymuję informację, że hasło jest nieprawidłowe. Cały czas jest widoczna moja poprzednia sieć z modemu CISCO, z którą łączę się bez problemu. Jak i gdzie wyłączyć DHCP?

Dziękuję.

Dodano po 9 [minuty]:

Po wyłączeniu DHCP internet nie działa w ogóle.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    W ZTE.
  • Poziom 8  
    Jak to zrobić w tym ZTE? Mogę prosić krok po kroku nie robiłem tego nigdy.
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    Zaloguj się na ZTE zakładka Interfejs -LAN DHCP wyłącz i klikasz zapisz .
  • Poziom 8  
    Cały czas router prosi mnie o podanie hasła od uwierzytelniana wpisuje hasło swojej sieci i wyskakuje mi informacja, że jest błędne. Jakiego hasła on oczekuje przecież podaje mu takie, które dostałem od dostawcy (te które wcześniej wpisywałem w CISCO). W załączniku zdjęcie. Z siecią CISCO cały czas mogę się połączyć bez problemu a z ZTE nie.
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    Hasło wpisujesz te co masz w ZTE nie od dostawcy !! W ZTE jest w konfiguracji bezprzewodowej ( Wireless) Hasło ( password) Wpisujesz to w komputerze które masz w ZTE lub zmieniasz na swoje .
  • Poziom 8  
    Dzięki Panowie WiFi nareszcie chodzi jak powinno. Nie wiedziałem jeszcze, że trzeba przepiąć kabel linii telefonicznej do ZTE ;p Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam!