Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ZTE ZXV10 W300 - CISCO/ZTE - Połączenie CISCO EPC3925 z ZTE ZXV10 W300

04 Dec 2013 16:16 1905 8
  • Level 9  
    Witam

Posiadam modem/router CISCO od dostawcy Vectra jak dobrze wiadomo nowe sprzęty są tragiczne jeśli chodzi o sygnał Wi-Fi i tak też jest u mnie. Posiadam router ZTE i chciałbym go podłączyć do wymiatacza CISCO aby uzyskać lepszy sygnał Wi-Fi czy jest to możliwe? Jeśli tak w jaki sposób dokonać konfiguracji?

dziękuję
    Mateusz
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    Level 43  
    Kablem do portu LAN i wyłaczyć DHCP.
  • Level 9  
    Do portu LAN podłączyłem. Router pokazuje się w dostępnych sieciach po kliknięciu "Połącz" mam wprowadzić hasło wprowadzam i otrzymuję informację, że hasło jest nieprawidłowe. Cały czas jest widoczna moja poprzednia sieć z modemu CISCO, z którą łączę się bez problemu. Jak i gdzie wyłączyć DHCP?

Dziękuję.

Dodano po 9 [minuty]:

Po wyłączeniu DHCP internet nie działa w ogóle.
  • Helpful post
    Level 43  
    W ZTE.
  • Level 9  
    Jak to zrobić w tym ZTE? Mogę prosić krok po kroku nie robiłem tego nigdy.
  • Helpful post
    Level 37  
    Zaloguj się na ZTE zakładka Interfejs -LAN DHCP wyłącz i klikasz zapisz .
  • Level 9  
    Cały czas router prosi mnie o podanie hasła od uwierzytelniana wpisuje hasło swojej sieci i wyskakuje mi informacja, że jest błędne. Jakiego hasła on oczekuje przecież podaje mu takie, które dostałem od dostawcy (te które wcześniej wpisywałem w CISCO). W załączniku zdjęcie. Z siecią CISCO cały czas mogę się połączyć bez problemu a z ZTE nie.
  • Helpful post
    Level 37  
    Hasło wpisujesz te co masz w ZTE nie od dostawcy !! W ZTE jest w konfiguracji bezprzewodowej ( Wireless) Hasło ( password) Wpisujesz to w komputerze które masz w ZTE lub zmieniasz na swoje .
  • Level 9  
    Dzięki Panowie WiFi nareszcie chodzi jak powinno. Nie wiedziałem jeszcze, że trzeba przepiąć kabel linii telefonicznej do ZTE ;p Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam!