Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony/blaupunkt - Wzmacniacz 4-kanalowy, a 4 głośniki+skrzynia

04 Gru 2013 21:10 1392 4
  • Poziom 2  
    Czołem, mam pewien problem. Mam wzmacniacz blaupunkta 4 kanałowy, 2 głośniki odseparowane na przód, skrzynie basową blaupunkta i chcę jeszcze dokupic 2 głośniki dwudrożne na tył. Nic jeszcze nie jest zamontowane, po prostu zbieram sprzęt. Moje radio w samochodzie to Sony Xplod CDX-GT35U.

Teraz przejdźmy do sedna. 2 kanały zmostkuję na skrzynię, zostaną mi dwa kanały, do których podłącze przednie głośniki. Moje pytanie brzmi, czy duży będę miał problem, żeby 2 tylne głośniki zostawic przy radiu, a resztę w takim schemacie jak napisałem wyżej dac na wzmacniacz?

Liczę na waszą pomoc.
    Mateusz
  • Moderator CarAudio
    Możesz tak zrobić ale lepiej zainwestuj kasę którą miałeś zarezerwowaną na tylne głośniki w dołożenie jej do klasowo wyższych przednich .
  • Poziom 2  
    Mógłbyś wytłumaczyc jak to zrobic? Jestem zielony, dużo siedzę i czytam na forach o zakładaniu audio, ale tego jeszcze nie znalazłem. No i z tyłu (Golf IV) nie chciałbym, zeby pasażerowie tylko łomotanie ze skrzyni slyszeli. :D
  • Poziom 26  
    A co tu tlumaczyc? Kupic lepszy przod i tyle, czytacz Fora i tam nie ma nic jak wyglada prawidlowa instalacji? To co to za Fora, o jakiej tematyce? :D Druga sprawa, to czy Golf ma 20 m2, ze pasazerowie nie beda slyszec muzyki? Sam lomot? Nie kupuj tluczka do bagaznika, a cos co gra, a nie buczy, w golfie instalacja jest dosc latwa do zrobienia. :D
  • Poziom 2  
    Głośniki na przód mam u-dimension el comp 6, troche o nich czytałem i duzo pozytywnych opinii miały.
    Prosiłbym tylko o jakiś schemat, ewentualnie wytłumaczenie jak wygląda takie podłączenie wyjścia dwóch głośników i wzmacniacza z radia. Z tyłu radia mam tylko 1 parę chinch jako wyjście do wzmacniacza, a co z głośnikami, które chciałbym zostawic z radia?