Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sprzęt firmy ADS. Czy warto zainwestować w taki sprzęt?

23 Mar 2005 18:30 1287 10
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Czy ktoś zna firmę ADS i sprzęt nagłośnieniowy przez nią produkowany? Mam do kupienia zestaw: mikser ośmiokanałowy + końcówka mocy 800 W + 2 kolumny 400 W + efekt pogłosowy. Wszystko firmy ADS. Do tego jeszcze dwie kolumny po 400 W. Czy jest to sprzet wart zainteresowania. Ile to może być warte?
  • Level 14  
    Jak ta końcówka 800w jest z tych pierwszych wypustów ads'a to nie licz za wiele. To że robili kolumny to nawet nie wiedziałem. Pogłosy podobno dobre .
  • Level 36  
    Mam poglos adsa lezy gdzies w piwncy nie byl zly (ale nie jest mi juz potrzebny) koncowki ze starej serii takie sobie. Kolumny tez nie najgorsze oparte najczesciej o dobre glosniki (beyma).
  • Level 17  
    JEzeli wzmacniacz to lx 800 to jest niezly, ale ads juz dawno nie robi nic poza wzmacniaczami
  • Level 18  
    No teraz wzmaki są ADS-a bardzo dobre, ale 2 razy więcej kosztują niż np. Boost. A też jest fajny :) Qmpel kupił niedawno i gra na nim jak narazie w domu :) (Post-nie ma imprez :( )
  • Level 17  
    ADSy sa tanie jezeli patrzec na ich jakosc...
  • Level 40  
    CZy ja wiem czy sa takie tanie.
    Jak dojechal do mnie LX500 to mu sie urwaly trzy kolki trzymajace zasilacz. Jeszcze jeden i zasilacz bedzie biegal po wzmacniaczu :)
  • User removed account  
  • Level 32  
    Znam tylko wzm. ale moge powieedziec , ze nawet te stare serie sa warte swojej ceny.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Za ten zestaw (mixer, efekt, końcówka, cztery kolumny) facet woła 3k zł. Sam nie wiem dużo to czy mało. Najgorsze, że poza nazwą firmy nie można odczytać typu, bo wszystko jest pozdzierane. I facet nie zna roku produkcji.
  • Level 29  
    Za cały zestaw to jest całkiem mało. Trzeba sprawdzić czy nic nie jest walnięte ;). A co do ADSa- wprawdzie nie nagłaśniam ichnimi urządzeniami (w budzie mamy "tylko" LDM PSMC16/2 ;)), ale w firmie raz byłem (w końcu w Łodzi się gnieżdżą).