Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 5 CR 2006 - Dezaktywacja zestawu bluetooth Nokia CK-7W

05 Gru 2013 13:12 1731 2
  • Poziom 2  
    Witam,

w zakupionym samochodzie jest zamontowany zestaw głośnomówiący Nokia CK-7W.
    Udaje mi się do niego podłączyć poprzez telefon, ale chciałbym na razie spróbować go jakkolwiek zdezaktywować. Zestaw jest jakby ciągle włączony - przy wyłączonej stacyjce ciągle co ok. 1 minute emituje sygnał dźwiękowy (co powoli rozładowuje akumulator) oraz nie da się usłyszeć radia.
    Z tego co mi powiedziano to w tych rocznikach AUX nie jest wyprowadzony na deskę. Jednak z instrukcji Nokii wynika, że powinien się on wyłączać sam. Po drugie - też zgodnie z instrukcją Mazdy przycisk MEDIA powinien wybierać źródło, ale nic się nie dzieje.

Będę wdzięczny za informację, czy coś da się zrobić zanim ruszę do warsztatu. Nie mam raczej na tyle doświadczenia, żeby samemu zacząć coś grzebać.
  • Poziom 28  
    Przecież ten model zestawu jest dokładany, więc nie rozumiem jak możesz łączyć instrukcję samochodu i zestawu?
    Zestaw powinien być podpięty odpowiednim przewodem pod plus po stacyjce i wtedy się bez problemu wyłącza po jego zaniku.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jeśli to zestaw dokładany, to trzeba go odpiąć. Pewnie wiązać się to będzie z wypięciem radia specjalnymi kluczami. I pewnie trochę zabawy z tapicerką też może być.