Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SAMSUNG ML-1640 - Częściowo blady? / Jakby skończył się toner ale jest nowy

napakowany9302 05 Dec 2013 13:52 2685 6
    napakowany9302

Level 12  
    Witam mam problem z drukowaniem stron na ML-1640.Takie pasy są z tyłu kartki po wydruku
    a z przodu
  • Helpful post
    leeart

Level 34  
    Toner źle złożony, brak tzw. masy na wałku PCR.
    napakowany9302

Level 12  
    ale to jest nowy toner zużyłem tylko 1/2 ryzy papieru i tak sie zaczelo robic. nowy tzn ze skepu nierozbierany
  • Helpful post
    tomsonchina
    Level 14  
    Tak jak kolega wyżej napisał, toner do wymiany, chyba ze masz drugi aby przełożyc endkapy i pcerke.
    napakowany9302

Level 12  
    ale jak drukuje tekst jest w miarę ok a jak drukuję obrazy gdzie używa drukarka wiecej tonera to sie tak dzieje aha na drukarce jest zdjety licznik stron tzn uzywam do woli
    tomsonchina
    Level 14  
    Słuchaj z tej pozycji zdjęcia widać przerywane drukowanie wygląda to na brudna listwe powgrzewał się w nią toner i stąd te przerwy, blade kopie są wynikiem albo braku napięcia albo słabej rury bębna albo braku proszku w środku, wiesz, że pół ryzy wydrukowałeś to nie znaczy że proszku nie może zabraknąc , ale zastanawie mnie jedno skoro masz zdjęte zliczanie to po co nowy toner kupowałeś, chyba że sam zasypujesz bez czyszczenia w środku i stąd taki efekt, dla mnie toner do wymiany ewentualnie oddac do firmy która regeneruje i niech go zobaczą od wewnątrz, acha jeżeli jest odblokowana to toner od 2010ml pasuje tańszy w zakupie.
    napakowany9302

Level 12  
    ok dzieki za odpowiedz i chyba kupie ten od 2010ml no nic toner do utylizacji