Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BlackBerry 9320 nie uruchamia się

max_gsm 05 Dec 2013 19:21 2094 0
 • #1
  max_gsm
  Level 18  
  Witam Panowie, tym razem potrezbuje pomocy w naprawieniu BB 9320, telefon chyba nowy, przynajmniej na taki wygląda, zafoliowany, bateria też oryginalnie zapakowana z orange, gwarancja też jest ale niestety bez paragonu.
  Po włożeniu baterii do telefonu , czerwona dioda i po chwili napis Blackberry z paskiem postępu i za chwilę przekreślona ikona baterii.
  Cały czas taki sam objaw, ładował się całą noc i to samo, pomyślałęm bateria no to pobiegłem do salonu orange i podstawiłem drugą baterię,ale to samo a moja bateria w telefonie z salonu działa bez problemu. Poleżał sobie całą dobę bez baterii i odpalił się normalnie z karta sim, poustawiałem wszystko i już myślałem że po problemie ale jak go wyłączyłem i chciałem jeszcze raz włączyć to już tylko ikona przekreślonej baterii na lcd. Próbowałem wgrac oprogramowanie za pomocą BB Desktop Software ale idzie do pewnego momentu, gdy daje napraw to program normalnie go wykrywa instaluje sterowniki klikam pobierz aktualizacje, później zainstaluj aktualizację , usuwanie aplikacji, ładowanie oprogramowania systemowego i ponowne łączenie z JVM i koniec stoi w miejscu, na końcu po jakiś dwóch minutach wywala komunikat podłącz ponownie urządzenie i to tyle.
  Proszę o pomoc bo zależy mi na uruchomieniu tego telefonu bo nie był wcale używany po prostu nówka i szkoda go przeznaczyć na części. Z góry dziękuję