Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sharp Aquos LC-22DV200RU - Oprogramowanie dla Sharp Aquos LC-22DV200RU

roxio 05 Dec 2013 19:41 4938 2
 • #1
  roxio
  Level 23  
  Poszukuję aktualizacji oprogramowania dla tv Sharp Aquos LC-22DV200RU. Model wycofany z dystrybucji i ciężko cokolwiek do niego znaleźć a występuje klasyczne dla tej serii aquos-ów opóźnienie dźwięku w stosunku do obrazu. Jeśli znajdzie ktoś soft dla LC-22DV200D / LC-22DV200DC to też prawdopodobnie się nada.

  Ewentualnie jeśli macie jakieś inne porady na rozwiązanie problemu z opóźnieniem dźwięku proszę o wskazówki. Osobom które twierdzą że opóźnienie wynika z dekodowania dziękuję za odpowiedzi.
 • #2
  KOCUREK1970
  Network and Internet specialist
  Dzwoń do serwisu producenta tego tv, powinni Ci podesłać softa, bo jak będziesz kombinował sam, to się może okazać, że tv już jest tylko na śmietnik, nie warto ryzykować.
 • #3
  roxio
  Level 23  
  Ok, udało mi się zdobyć to czego szukałem. Z rozwiązaniem przyszedł mi serwis rtv/agd który serwisuje m.in produkty sharp'a i ma dostęp do ichniejszej bazy i wie co do czego można wykorzystać.

  Tak więc, dowiedziałem się że oprogramowanie dla modelu LC22DV200RU jest nie tylko uniwersalne pomiędzy dystrybucjami regionalnymi RU/D/DV/E ale także uniwersalne dla całej serii rozmiarów LC19/LC22/LC...32/.

  Instalacja:
  Wypakowujemy plik.
  Wgrywamy plik PKG na pendrive sformatowany pod FAT/FAT32.
  Podpinamy pod wejście USB w tv.
  Włączamy TV i czekamy na pojawienie się komunikatu o aktualizacji.
  Potwierdzamy kliknięciem "OK" na pilocie lub "Źródło" na obudowie tv.
  Po aktualizacji wypinamy pendrive a następnie wyłączamy i włączamy tv.