Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon z adndroidem do 500 złotych - jaki kupić?

Yarhen 05 Gru 2013 20:29 954 3
  • #1 05 Gru 2013 20:29
    Yarhen
    Poziom 2  

Jakiego telefonu poszukuję?

1. Celuję raczej w coś nowego, bo z używanymi zawsze jest ryzyko. Nie muszą być jednak z salonu. W grę wchodzi także nowy telefon z allegro.
    2. Budowa: standardowy
    3. Co do systemu - skłaniam się ku Androidowi, ale jeśli Windows Phone ma pod jakimś względem mieć przewagę (zwłaszcza w skromnym przedziale cenowym, w jakim chcę się zmieścić) to jestem w stanie rozważyć.
    4. Wielkość wyświetlacza nie jest dla mnie najważniejsza. Skoro radzę sobie aktualnie na malutkim ekraniku to już gorzej przy smatrphonie raczej nie będzie Very Happy
    5. Telefon ma mi służyć głównie do podstawowych funkcji jakie spełniać ma telefon (sms-y, dzwonienie) oraz przeglądanie internetu. Chciałbym też mieć na nim trochę aplikacji (które działają sprawnie), a nie, że przy trzech już na więcej nie mam szans. Zależy mi też na jak największej płynności działania.
    6. Zupełnie nieważny jest dla mnie aparat. Nie potrzebuję też na telefonie przechowywać muzyki, zdjęć. Zbędny jest dla mnie dual sim. Ewentualnie jestem w stanie pójść na ustępstwo w sprawie baterii (chociaż wiadomo, że nie pogardzę dłuższym działaniem).
    7. Chciałbym zmieścić się w 500 złotych
    8. Jestem laikiem w tej kwestii, dlatego prosiłbym o uzasadnianie swoich opinii, abym wiedział dlaczego dany telefon polecacie. Dodam jeszcze, że z własnego szukania znalazłem parę propozycji. Co o nich sądzicie?
    Lenovo A820
    Sony Xperia U
    ZTE Blade C

0 3
  • #2 05 Gru 2013 20:42
    Kupszti
    Poziom 8  

Ja proponował bym ci Samsunga Galaxy Trend 7650. Najważniejsze jest to że cena nowego wacha sie pomiedzy 450 - 550. Ma duży wyswietlacz, system android. Ma wiele fajnych funkcji wyglada naprawde ładnie dokładnych danych nieznam ale to żaden problem bo na necie możesz spokojnie sobie je znaleźć. Kolega ma takiego i jest z niego naprawde zadowolony. Tu masz przykładową aukcje xxxxxxxxxxxxxxx

Moderowany przez jever 23:

3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

0
  • #3 06 Gru 2013 14:19
    Yarhen
    Poziom 2  

A może Sony Xperia E? Uważacie, że warto?

0
  • #4 07 Gru 2013 14:33
    marxxx2
    Poziom 11  

jak do 500 to dużego wyboru nie ma, ale możesz kupić popularny u nas Lenovo A820 z Darmowym netem AERO2, JiaYu G2F też dobry i tani telefon, ewentualnie za niecałe 600 zł Zopo Zp810

0