Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Diora CD 0421. Nie działa wyświetlacz, ani nie świecą diody.

23 Mar 2005 20:11 3305 6
  • Level 34  
    Nie działa wyswietlacz ani nie swiecą diody (pause,time,repar,shuff)po za kompakt gra przyciski działaja.Chciałbym się dowiedziec jak zasilany jest wyswietlacz jakie napięcia powinny mi dochodzic, moze ktos ma i pomierzy mi napięcia jakie wychodzą z płyty głównej do wyswietlacza lub moze ktos ma schemat
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 30  
    witam sprawdz napiecie +5V na zlaczce A103 w punkcie 10
  • Level 34  
    To napięcie mam, jesli się orientujesz jeszcze podpowiem na tym złączu mam same napięcia 5V oprócz masy i na jednym jest 0,3V i teraz nie wiem czy tak powinno byc
  • Level 30  
    tych napiec raczej nie powinno byc, powinny one pojawic sie dopiero po nacisnieciu ktoregos z przyciskow na zasadzie impulsu do procesora. pozatym chyba uszkodony jest ten wyswietlacz
  • Level 34  
    Spójrz na ten schemat taki tylko zdobyłem .1,2,3,4,5,6,7,jest napięcie 5V ale sąto przyciski które działają, na 8 jest około 0,23V 9 wolne 10 jest 5V teraz pytanie czy na 8 powinno byc napięcie diody tez nie swiecą. ja tez podejrzewam wyswietlacz bo na nim jest układ scalony ten nakrapiany ale chciałbym sie upewnic czy mam rację
  • Level 30  
    jak bys mogl to podeslij mi ten zalacznik bo to tak nie ladnie jest pobierac punkty jezeli chcesz zeby ci ktos pomogl
    PS ten wyswietlacz jest nie do zdobycia chyba ze z jakiegos uszkodzonego wyciagnac