Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG UE32F5500 a np panasonic Panasonic TX-L32BL6E

piotrl20 05 Gru 2013 23:30 1395 3
  • #1 05 Gru 2013 23:30
    piotrl20
    Poziom 9  

Chodzi mi o to co kupic?
    Dziwna historia z tv Samsung w dwoch roznych sklepach mamy rozna jakosc.
    Ten sam typ a w jednym sklepie to matryca polmatowa kolory wyraziste i naturalne nie bijace w oczy
    w drugim patrzec nie mozna tak bije po oczach a kolory przeklamane obraz sztuczny i nienaturalny (kreskowki jak z filmow rysunkowych)
    Zmienialem ustawienia i nic
    Czy samsung w tym samym typie uzywa roznych matryc????/
    Drugie pytanie to waga .Panasonic jest blisko dwa razy cięższy.Co to oznacza...????
    Nadmieniam ze jest mi wiadome ze przy monitorach to profesjonalne sa duzo cięższe od tych za kilkaset pln....Czy tutaj nie jest podobnie?

• #2 07 Gru 2013 12:05
    Frantic69
    Poziom 6  

W sumie podpinam się pod temat. Również waham się między tymi dwoma modelami, głównie pod granie na konsoli.

Co do wagi, to u Samsunga obstawiam gorsze materiały i więcej plastiku. Tak na chłopski rozum. Tez mnie ta różnica wagowa zaskoczyła.

• #3 08 Gru 2013 15:44
    Paweł1355
    Poziom 19  

Zdecydowanie wybrałbym Panasonica. Nigdy nie pałałem chęciami do Samsunga ze względu na cukierkowe kolory. Zwróć uwagę na Philipsa. Wielu jego nie docenia ,a są to całkiem niezłe telewizory.

• #4 08 Gru 2013 20:29
    piotrl20
    Poziom 9  

dzieki za rade bo tez rozwazam philipsa serii 3000 ale nie wiem czy w tym modelu Philips 32PFL3258H wylaczyc mozna tzw upiekszacze
    czyli pmr i digital crystal clear
    w panasie tez nie wiem
    technologia backlight scanning 100hz
    model tx-l32e6e
    moze ktos wie ????

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME