Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zaprogramować by pikała.

23 Mar 2005 20:18 1671 2
  • Poziom 11  
    Witam.
    Mam problem z alarmem samochodowym, i oczekuję od was pomocy . Przypadkowo kilkakrotnie wciskając pilota przeprogramowałem alarm, tak że teraz przy zam/owieraniu syrenka milczy. Chciałbym przywrócić poprzednie ustawienie niestety nie wiem jak to zrobić. Samochód to almera 1998 rok. W dokumentach jest wpis "Clifford Avital I5m5656" Pilot jest w kształcie walca, ma trzy przyciski.

EDIT:
    Znalazłem fotę pilota.
  • Poziom 39  
    Jeżeli zamykasz i otwierasz odzdzielnymi przyciskami, spróbuj nacinać je jednocześnie ( oczywiście w pobliżu samochodu) u mnie działa to właśnie tak: jak jest hałas naciskam dwa naraz i zamyka i otwiera po cichu ( szczególnie przydatne w nocy w blokowisku) a jak jadę do marketu na duży parking to znowyu oba i już hałasuje przy otwieraniu i zamykaniu.
    Przy okazji jezeli nie usłyszysz piknięcia przy włączonej sygnalizacji na parkingu pod marketem to być może na twój samochód ma chrapkę inny "kierowca" i zagłusza specjalnym nadajnikiem działanie twojego pilota. Trzeba być zawsze dociekliwym jak coś jest inaczej.
    Pozdr.J.
  • Poziom 11  
    Problem spowodował wyciek elektrolitu z akumulatorka na płytkę drukowaną syrenki.