Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

manta mm 1750 space sound - połączenie z telewizorem

06 Gru 2013 21:34 945 3
  • Poziom 8  
    Proszę o pomoc, czy jest możliwość podłączenia tego typu zestawu z telewizorem typu Samsung UE46F6320. Posiadam również laptopa Samsung R 530 i nie wiem jak zrobić aby wszystko razem działało z głosem lepszym niż tym co jest w telewizorze.W tej chwili telewizor podłączony jest z laptopem złączem hdmi.Proszę o pomoc
  • Specjalista Sieci, Internet
    oraj3 napisał:
    czy jest możliwość podłączenia tego typu zestawu z telewizorem typu Samsung UE46F6320

Jest możliwość, z wyjścia słuchawkowego tv.
    oraj3 napisał:
    Posiadam również laptopa Samsung R 530 i nie wiem jak zrobić aby wszystko razem działało z głosem lepszym niż tym co jest w telewizorze

Z takimi "pierdziawkami" nie licz na jakąś kolosalną różnicę, będzie troszeczkę lepiej, ale szału nie będzie.
    oraj3 napisał:
    Posiadam również laptopa Samsung R 530

oraj3 napisał:
    W tej chwili telewizor podłączony jest z laptopem złączem hdmi

Czytaj akapit wyżej.
    A, i dla całkowitej jasności, jedyne co z takiego wyboru głośniczków będziesz miał, to tylko zwykłe stereo, i nic więcej.
  • Poziom 8  
    Nie każdego stać w dzisiejszych czasach na "pierdziawki" a ja ich nie wyrzucę , a może coś da się z nimi zrobić
  • Specjalista Sieci, Internet
    oraj3 napisał:
    może coś da się z nimi zrobić

A, co jeszcze od nich oczekujesz?.
    Już Ci podałem, jak można je do tego tv podłączyć,
    to są głośniczki analogowe 2/1, mają tylko małego jacka, jako połączenie ze źródłem dźwięku, nie mają żadnych innych wejść, ani wyjść...., co jeszcze można z nich więcej wycisnąć?.
    oraj3 napisał:
    Nie każdego stać w dzisiejszych czasach na "pierdziawki" a ja ich nie wyrzucę

No, to musisz zostać z tym co te głośniczki oferują.