Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Altus 110, G這郾iki wyb鏎/renowacja

23 Mar 2005 21:35 3069 7
  • Poziom 10  
    Jestem posiadaczem 2 zestaw闚 Altus 110. Chodzi g這wnie o g這郾iki niskotonowe, zacze造 mi sie znowu sypac(mebrama). Poprzednio naprawial mi je jakis akustyk, robiac mebrame z cienkiej gompki. Wiec teraz pytanie czy lepiej kupic nowe(ale jakie, mile widziany sklep) czy znowu je naprawic. Moge wydac na nie maxymlanie 50zl za 1 sztuke. Odrazu sorx za to ze nie przejrzalem dokladnie archiwum. Za porady dziekuje.
  • Poziom 30  
    zanies to do sklepu tonsila niech ci to zregeneruja pozadnie a jak nie to zostaje allegro tam tez jest gosc ktory regeneruje glosniki
  • Poziom 14  
    Chyba mi sie wydaje, 瞠 lepiej kupic resory g鏔owe i mamy spok鎩. Ostatecznosci jest kupienie jaki tanich g這郾ik闚 co z pu趾i stx-a, ale to sie wi捫e z zestrojeniem na nowo obudowy.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Kupujesz resorki piankowe do g這郾ik闚 serii 25cm i montujesz w miejsce starych i 鄉iga znowusz kolejne 10 lat do nast瘼nego wykruszenia :)
  • Poziom 17  
    Proponuje kupi nowe g這郾iki.
    Cena za jeden okol 100z.
    Regeneracja jak ci nie wyjdzie to stracisz niepotrzebnie kase a poza tym tonsil nie sprzedaje zawieszen do membran wiec kupisz jak捷 podr鏏e kt鏎a nie wiadomo jak d逝go wytrzymie i zapewne g這郾ik juz nie bedzie gra jak nowy.
    Wiec proponuje zakup g這郾ika oryginalnego.
    pozdr.
  • Poziom 30  
    fakt tonsil nie sprzedaje samych resorow do membran lecz cala membrane z resorem
  • Poziom 31  
    Zawieszenie g鏎ne nie musi by oryginalne bo przecie i tak twardo嗆 i podatno嗆 ukladu drgaj帷ego zale篡 g堯wnie od resora dolnego.
  • Poziom 15  
    Ja bym ci radzi zaniesc do sklepyu tonsila 瞠by zrobili ci "fachowa" refeeracje ja tez tak zorbi貫m i odpukac dzia豉ja nalezycie polecam
    Altus rulez !! :D