Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

genway WL-03NL - czas otwierana drzwi ?

gtsla86 06 Gru 2013 23:33 1224 2
  • #1 06 Gru 2013 23:33
    gtsla86
    Poziom 9  

Witam. Posiadam zestaw Genway WL-03NL. Mój problem polega na tym, że gdy lokator wpisuje kod na domofonie to czas działania wzbudzonego rygla w drzwiach jest tak długi, ze można wejść do klatki i otwierać i zamykać drzwi np przez 10 sekund ile razy się chce. W domofonach marki proel czas ten jest bardzo krótki. Nie mam pojęcia gdzie jest problem. Instalacja zrobiona według schematu z instrukcji. Wszystko działa i dzwoni tak jak powinno. Jedynie te wpisywanie kodu i długo działające napięcie na ryglu mnie denerwuje. Proszę o pomoc.

• #2 07 Gru 2013 08:54
    Rafik_
    Poziom 17  

Napisz do producenta (dystrybutora) w manualu nie ma tych opcji, więc albo się w ogóle nie da przestawić bo to kwestia oprogramowania, albo podpowiedzą (tylko też nie przesadzaj że 10 s to dużo, bo jak idę np. z zakupami to zanim siatki podniosę to czasem 10 s może być mało ;) , czy jak będzie się już po latach zaczep przycinał i będziesz się musiał poszarpać z drzwiami)

• #3 07 Gru 2013 09:51
    gtsla86
    Poziom 9  

Dzięki za podpowiedź. Napisałem do producenta w tej sprawie. 10 sekund to może za długi czas podany przeze mnie ale ten co jest i tak jest za długi.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME