Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

genway WL-03NL - czas otwierana drzwi ?

gtsla86 06 Dec 2013 23:33 1692 2
    gtsla86
    Level 11  
    Witam. Posiadam zestaw Genway WL-03NL. Mój problem polega na tym, że gdy lokator wpisuje kod na domofonie to czas działania wzbudzonego rygla w drzwiach jest tak długi, ze można wejść do klatki i otwierać i zamykać drzwi np przez 10 sekund ile razy się chce. W domofonach marki proel czas ten jest bardzo krótki. Nie mam pojęcia gdzie jest problem. Instalacja zrobiona według schematu z instrukcji. Wszystko działa i dzwoni tak jak powinno. Jedynie te wpisywanie kodu i długo działające napięcie na ryglu mnie denerwuje. Proszę o pomoc.
    Rafik_
    Level 17  
    Napisz do producenta (dystrybutora) w manualu nie ma tych opcji, więc albo się w ogóle nie da przestawić bo to kwestia oprogramowania, albo podpowiedzą (tylko też nie przesadzaj że 10 s to dużo, bo jak idę np. z zakupami to zanim siatki podniosę to czasem 10 s może być mało ;) , czy jak będzie się już po latach zaczep przycinał i będziesz się musiał poszarpać z drzwiami)
    gtsla86
    Level 11  
    Dzięki za podpowiedź. Napisałem do producenta w tej sprawie. 10 sekund to może za długi czas podany przeze mnie ale ten co jest i tak jest za długi.