Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Indesit 671 xw - Pralka działa tylko wtedy gdy trzymam przycisk

marcinn88 07 Gru 2013 13:41 1236 3
  • #1 07 Gru 2013 13:41
    marcinn88
    Poziom 7  

Witam serdecznie. Nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam oddzielny. Mam problem z pralką Indesit 671 xw. Widzę, że na tym forum znajduje się spora ilość fachowców więc może ktoś pomoże mi rozwiązać mój problem.

Pralka działa. Wodę pobiera, wiruję, zmienia programy, itp, itd. Lecz muszę trzymać guzik (włącznik). Wcześniej wystarczyło wcisnąć (kliknął) i prało się samo. Teraz też klika, ale dioda pali się w momencie gdy trzymam. Gdy puszczę od razu się wyłącza. Nie wyobrażam sobie przez pół godziny trzymać guzik. :)

Proszę pomóżcie, nie wiem co z tym faktem zrobić.

0 3
  • Pomocny post
    #2 07 Gru 2013 13:56
    skryn
    Admin grupy AGD

marcinn88 napisał:
    Teraz też klika, ale dioda pali się w momencie gdy trzymam. Gdy puszczę od razu się wyłącza. Nie wyobrażam sobie przez pół godziny trzymać guzik. :)

To w szparę włóż sobie wykałaczkę... :)
    A tak serio, to wyłącznik sieciowy do wymiany.

0
  • #3 07 Gru 2013 14:34
    marcinn88
    Poziom 7  

Sprawdziłem ceny w internecie to mi kamień z serca spadł. A tak w ogóle to średnio(mniej więcej) zaawansowany w elektryce człowiek (wymiana żarówki) da radę to wymienić? Czy trzeba lutować (czy bawić się w bardziej zaawansowany sposób niż odkręcanie śrubek)?

0
  • Pomocny post
    #4 07 Gru 2013 19:37
    Paw_el

Specjalista AGD

marcinn88 napisał:
    A tak w ogóle to średnio(mniej więcej) zaawansowany w elektryce człowiek (wymiana żarówki) da radę to wymienić?

Da radę, da. ;)
    Ale Ty jeśli nawet nie zdjąłeś górnej pokrywy pralki, no to nie wiem czy dasz radę.

0