Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative g500 - Brak dźwięku w głośnikach słuchawki chodzą

07 Gru 2013 20:22 1134 1
  • Poziom 1  
    Witam, mam problem, otóż posiadam głośniki creative g500, chodziły bez zarzutu aż do przedwczoraj, kiedy wyłączyłem je najpierw na pilocie a następnie przyciskiem od zasilania na subwooferze i następnego dnia po włączeniu nie było dźwięku. Głośniki szumią, niestety żaden dźwięk nie jest odtwarzany. Próbowałem reinstalować sterowniki i oprogramowanie dźwiękowe ale bez skutku. Co najdziwniejsze podłączając słuchawki do gniazda w pilocie głośnikow wszystko działa -,-. Proszę o jakąkolwiek pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Mam podobny problem, został wymieniony potencjometr (z jakiegoś radia samochodowego). Przez jakiś czas działał pilot poprawnie, lecz teraz przekręcając potencjometrem nie ma żadnego dźwięku w głośnikach (w słuchawkach jest dźwięk). Zauważyłem że włączając UPMIX oraz wciskając potencjometr zaczyna pojawiać się dźwięk w głośnikach z tym że zmieniają się satelitki, bas oraz głośność podczas regulacji potencjometrem. Moje pytanie brzmi czy to wina potencjometru jeśli tak to czy można kupić identyczny potencjometr?