Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozgałęznik HDMI? oraz kamery do monitoringu?

nowaaak 08 Gru 2013 16:54 858 0
  • #1 08 Gru 2013 16:54
    nowaaak
    Poziom 1  

Witam.
    Mam pytania dotyczące monitoringu i rozgałęzienia sygnału z dekodera przez splitter HDMI.
    Muszę podłączyć dwie platformy (nc+ i cyfrowy polsat) najlepiej z jednej anteny.
    Prosiłbym o wskazanie jaką antenę najlepiej zakupić (słyszałem ze wielkość anteny ma znaczenie gdy w grę wchodzą dwie platformy). Drugim moim zadaniem będzie rozgałęzienie sygnału z tych dekoderów na 5 telewizorów. Chciałem kupić splitter HDMI z dwoma wejściami i 8 wyjściami aby pod wejścia podłączyć kabel HDMI z obu platform i z wyjść na telewizory i przełączać sobie pilocikiem wejścia( bo chodzi o to ze na każdym odbiorniku ma lecieć to samo albo z nc+ albo z cyfrowego polsatu ) .Prosiłbym o doradzenie jaki splitter byłby najlepszy w tym przypadku . Jeżeli cena tego splittera była by za duża mógłbym się zadowolić rozgałęźnikiem z jednym wejściem i przełączać kabel HDMI z jednego dekodera na drugi . Kolejne moje pytanie dotyczy kabli HDMI bedą miały one długość 15 metrów i teraz pytanie czy po tanich kablach nie stracę jakości HD (cena około 100 zł za 15 m) powiem szczerze ze nie mam możliwości wydać dużej kasy na kable HDMI .
    Odnośnie monitoringu. Myślę ze z podłączeniem nie będę miał problemu . Moje pytanie dotyczy sprzętu jaki kupić . 12-16 kamer, rejestrator z dyskiem, zasilanie i rozgałęzienie do zasilania. Rejestrator BCS-DVR1601SE, 16 x kamera KDN-909P IR, Dysk 500 GB + Akcesoria plus Zasilacz stabilizowany buforowy AWZ300 . Taki zestaw wystarczy czy ma ktoś lepszą propozycje w tej cenie czyli około 3200.
    z góry dzięki i pozdrawiam
    Z góry dzięki za podpowiedź ;)

0 0
  Szukaj w 5mln produktów