Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacniacz do infinity sm150

przemas190192 08 Gru 2013 23:02 1239 6
  • #1 08 Gru 2013 23:02
    przemas190192
    Poziom 6  

Witam, chciał bym zapytać specjalistów, jaki wzmacniacz był by odpowiedni do kolumn Infinity SM150? Przedział cenowy jakim dysponuję to 700zł. Dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.

0 6
  • #3 09 Gru 2013 21:27
    przemas190192
    Poziom 6  

zukzukzuk, dzięki za zainteresowanie i pomoc. Jeżeli możesz to podaj jakieś konkretne sprawdzone typy. Dlaczego akurat te marki do tych kolumn. Zależało by mi na pewnej informacji (jaki wzmacniacz będzie odpowiedni do charakteru dzwięku infinity sm150). Wiadomo że mogę poczytać na forach jaki wzmacniacz w tej cenie jest w porządku, zaryzykować i kupić ale pytanie jaki będzie odpowiedni do nich. Może jakiś sony seri es będzie odpowiedni, są tak chwalone na forach, albo jakaś yamaha, może denon. Zależy mi na możliwie największej otwartości dzwięku, dobrej przestrzeni. Zależy mi również na mocnym wzmacniaczu przynajmniej te 100wat na kanał, ponieważ czasem organizuję imprezki dla znajomych na sporej salce, jakieś 60mk, chyba że przy tak efektownych kolumnach, rzeczywiście moc jest mało istotna, ale jednak myślę że do mocnego grania ważna. Źródło dzwięku to, odtwarzacz kenwood dp-1100d, jednak głównie komputer i karta dzwiękowa audiotrak prodigy 7.1.

0
  • #4 09 Gru 2013 23:52
    zukzukzuk
    Poziom 20  

Kurcze. Audio na odległość nie jest takie proste. A trafić w sedno jest trudniej od gry w totka:( W totka czasami trafisz 2 lub 3 numery z sześciu... Tutaj konfiguracji i niewiadomych jest kilka razy tyle :cry:
    Jeśli jednak masz zamiar zaryzykować, to podaj kontakt na pw. Odezwę się...

Pozdrawiam!

0
  • #5 10 Gru 2013 15:51
    petrus
    Poziom 24  

przemas190192 napisał:
    Zależało by mi na pewnej informacji (jaki wzmacniacz będzie odpowiedni do charakteru dzwięku infinity sm150). Wiadomo że mogę poczytać na forach jaki wzmacniacz w tej cenie jest w porządku, zaryzykować i kupić ale pytanie jaki będzie odpowiedni do nich.

Napisz jak grają sm150 w stosunku do obecnego wzmacniacza. Wtedy będzie można podać odpowiednie propozycje, pod kątem charakteru brzmienia.

0
  • #6 11 Gru 2013 18:42
    przemas190192
    Poziom 6  

Witam, postanowiłem zaryzykować i decyzja padła na końcówkę kenwood basic m2a. Jak dostane to podzielę sie wrażeniami tu na forum. Pozdrawiam

0
  • #7 19 Sty 2014 16:05
    przemas190192
    Poziom 6  

Witam sprzęt został odsłuchany, i powiem krótko, przy tak efektownych kolumnach jakimi są (infinity sm150), jest moc jakiej wcześniej nie doświadczyłem, na żadnym innym sprzęcie domowym. Kolumny przyjmują (kenwood basic m2) bez problemu, (220wat rms). Sprzęt gra naprawdę potężnie, ze świetną jakością. Co do jakości samej końcówki, wydaje mi się że gra, nieco ocieplonym dźwiękiem, nie ma natarczywości w odtwarzaniu, (co jest odpowiednie, dla dość agresywnego dźwięku samych kolumn 102db). Pozdrawiam zainteresowanych kupnem, tak klasycznego sprzętu i szczerze polecam!.

0