Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Insignia - zasilanie świateł LED do jazdy dziennej

09 Dec 2013 13:27 5694 3
  • Level 22  
    Próbuję uruchomić światła LED do jazdy dziennej wyjęte z przedniego reflektora od Opla Insigni. Okazało się, że do przetwornicy zasilającej diody dochodzą tylko dwa kable - plus i minus. Wychodzi na to, że LED'y w trybie świateł pozycyjnych pracują przy zmniejszonym napięciu. Czy ma ktoś może takie auto z fabrycznymi ledami i mógłby sprawdzić multimetrem jakie napięcie pojawia się na pinie 4 w kostce reflektora przy światłach dziennych i przy pozycyjnych?

Opel Insignia - zasilanie świateł LED do jazdy dziennej
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 12  
    Witam Kolego.
    Odgrzeje kotleta. Czy masz moze jakies zdjecia rozklejonej lampy. Probuje zabrac sie do rozklejenia mojej lampy. Jedez z ledow nie swieci. Nie bardzo wiem czego moge sie tam spodziewac. Ewentualnie podziel sie informacja jak ta lampe rozkleic jesli to nie tajemnica. Pozdrawiam i dziekuje.

p.s. angielska klawiatura dlatego brak polskich znakow.
  • Level 22  
    Witam.
    Mam te same zdjęcia, które już widziałeś na forum Insigni ;)
  • Level 12  
    Niepoznalem kolegi. Ale dziekuje za sprostowanie. Napisz chociaz dokladnie jak ja rozkleic, bo niedaje mi to spokoju.Prosze.