Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki sprzęt stereo do pokoju 9mkw

09 Gru 2013 18:08 1599 7
  • Poziom 7  
    Witam
    proszę o pomoc w sprawie wyboru sprzętu d0 pokoju 9mk.
    sprzęt będzie używany głównie do muzyki, czasami do filmów lub gier.
    po dzisiejszej wizycie w MM znalazlem cos takiego:
    Yamaha PianoCraft MCR-640
    jakość dżwięku jak dla mnie była zadowalająca, jedynie cena za wysoka
    budżet jaki moge przeznaczyć na całość to 1000zł
    Czy istnieje możliwość kupienia jakiegoś zestawu o podobnej jakości za 1000zł
    na odtwarzaczu CD mi nie zależy.
  • Poziom 7  
    na allegro znalazłem jeszcze taki amplituner
    DENON RCD-M39 plus do niego jakieś niedrogie kolumny
    jak sie ma to jakościowo do yamahy ??
  • Poziom 10  
    I ja również przyłączam się do zapytania. Szukam dobrej mini wieży w cenie 800zł-1200zł. Pokój ma 13m2, żródłem sygnału będzie głównie TV(np.4 FunTV) i USB z MP3. Przeglądając fora polecane są: Sharp XL HF 202(ok. 800zł), Denon M39+SC-M39(ok. 1200zł) , Onkyo CS-545(1300zł). Są jeszcze Yamahy i Pioneer'y a może polecicie coś innego. W moim miasteczku zero wyboru żeby zobaczyć i odsłuchać.
  • Poziom 10  
    Zamówiłem Denona M39 z głośnikami SC-M39. Długo wahałem się między Denonem a Sharpem XL-HF202.
  • Poziom 7  
    jesteś zadowolony z tego denona?
  • Poziom 17  
    Denon gra ciepło, ma dość dominujący punktowy bass. Jedni to lubią inni nie. W tej cenie to dobry wybór. Alternatywnie można by pomyśleć o Yamaha (seria pianocraft) 550 lub nowsza wersja 560, gdzie gra jest bardziej zbalansowana.
  • Poziom 10  
    Tak jestem zadowolony z Denona, podoba mi się jak gra ten sprzęcik. Jak napisano w poprzednim poście wieża gra ciepło i Ja to lubię. Jak dla mnie idealne byłyby w tym sprzęcie trochę większe gabarytowo kolumny i głośniki średnio niskotonowe.
  • Poziom 28  
    O pianokrafcie pisze się na forach audiofiliskich... chyba nie od picu. Osobiście nie słuchałem - ale kumpel w salonie postawił zestaw yamahy za 6kPLN - do sypialni dokupił pianokrafta i nie mógł wyjść z podziwu, że za tak niewiele dostał tak wiele.
    Pytanie co Ty chcesz na tym słuchać. Jak dicho i techno - to kup coś tańszego - bo i tak różnicy nie usłyszysz.