Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tablet - niestety aplikacja aparat została zatrzymana

09 Gru 2013 19:28 12810 5
  • Poziom 7  
    W moim nowo kupionym tablecie ainol novo 7 aurora nie działa kamera. Próbując otworzyc aplikację "Aparat" mam jedynie komunikat : "niestety aplikacja aparat została zatrzymana".
    Co mam z tym zrobic? Mógłby ktoś pomóc :D
  • Poziom 33  
    Przywróć ustawienia fabryczne na początek. Wygląda to na błąd systemu. Jeżeli tablet jest nowy i przywrócenie nie pomoże - śmiało oddaj na gwarancje ponieważ sprzęt może wymagać reinstalacji systemu. UWAGA PRZYWRACANIE USTAWIEŃ USUWA DANE UŻYTKOWNIKA- ZRÓB KOPIĘ!
  • Poziom 7  
    wielkie dzięki za odpowiedź,
    niestety przywrócenie ustawień fabrycznych niczego nie zmieniło,
    pozostaje mi jedynie serwis albo zwrot na własny koszt do sklepu...

• Poziom 28  
    W tym modelu nagminnie wypina sie tasma kamery, otwarcie jego obudowy jest dziecinnie proste, wiec jezeli nie masz plomby mozesz to zrobic sam.
    Kamere mozna przepiac przy podlutowanym akumulatorze, wazne ze by tablet byl twardo off'niety.
  • Poziom 7  
    Plomby nie widzę. Ale nie wiem, czy umiem coś takiego wykonać. Instrukcja jest dla mnie zbyt fachowo podana, a urządzenia od wewnątrz nie znam. Instrukcja musiałaby być bardziej łopatologiczna
    Nie chcę stracić gwarancji, nie wiem czy takie poprawki będą później widoczne w serwisie? Tablet jest na gwarancji.
    Objawy są takie, że pojawia się czarny ekran, a potem komunikat. Czy to jest na pewno wina taśmy, czy błąd systemu?
    Wielkie dzięki za pomoc.
  • Poziom 43  
    Skoro jest na gwarancji, to na co czekasz ? Od czego jest suport producenta/sprzedawcy ?