Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zamek Szyfrowy Eura AC-20B1 - Stale otwarty Rygiel w domofonie Genway

09 Gru 2013 23:49 2514 1
  • Poziom 2  
    Witam, próbuję podłaczyć zamek Szyfrowy Eura model AC-20B1 z ryglem i domofonem Genway WL-02NE 3-rodzinnym, niby wszystko jest ok. udaje się zaprogramować nowe karty i zmieniać ustawienia, problem tkwi w tym że po załączeniu zasilania rygiel drzwi automatycznie otrzymuje napięcie z domofonu przez co jest bez przerwy otwarty.Po odłaczeniu przewodów rygla wychodzących z domofonu wszystko działa jak nalezy.Prosze o pomoc.Pozdrawiam

Zasilanie + - z transformatora podłaczyłem pod domofon oraz pod szyfrator ( + do przewodu czerwonego - do czarnego i purpurowego )
    Do rygla podłaczyłem przewody wychodzące z domofonu oraz + z transformatora łaczący się z czerwonym przewodem szyfratora i ryglem a do - niebieski z szyfratora Zamek Szyfrowy Eura AC-20B1 - Stale otwarty Rygiel w domofonie Genway
  • Admin Zabezpieczenia Stacjonarne
    Jeżeli oba układy ( zamek i domofon) działają niezaleznie od siebie poprawnie to....
    Prawdopodobnie w tym układzie domofon steruje ryglem przez podanie plusa a z zamka zrobiłeś sterowanie minusem. Zamień więc plus z minusem Czerwony daj na purpurowy a z czarny połącz z ryglem ( bacząc aby na ryglu spotkał się plus z plusem i minus z minusem) Tak swoją drogą to nie wiem czy ładniej nie było by podłączyć sterowanie z domofonu przez przekaźnik na przycisk otwarcia zamka.....
    pozdrawiam