logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak dostosować przycisk CU11 do zestawu CK7W?

BenA3 10 Gru 2013 20:51 2721 1
REKLAMA
  • #1 13047052
    BenA3
    Poziom 16  
    Witam. Jak w temacie. Jak przerobic zeby przycisk cu11 pasował doo zestawu ck7w? Moze ktos z was to przerabiał. Widze ze jest gosc który sprzedaje takie przyciski juz przystosowane.
  • REKLAMA
  • #2 13156254
    BenA3
    Poziom 16  
    Witam ponownie. Znalazlem chwile i zrobiłem sobie ten przycisk (cu11) tak aby pracował z zestawem ck-7w Nokia. Dla zainteresowanych podaje fotki i opis.

    Na zdjeciu nr 1 widac oryginalne połączenie.
    Jak dostosować przycisk CU11 do zestawu CK7W?

    Kolejne zdjecia z rożnych ujęć:
    Czarny kabelek jest nam nie potrzebny (obcinamy)
    pierwsze trzy pola od prawej (jp6, jp5, jp4) sa to pola pod ktore podłączamy kabelek czerwony w zaleznosci jaki kolor chcemy miec do wyboru (jp5 czerwony) jest tez zielony i niebieski ale nie pamietam dokladnie ktore to (sprawdzce sobie)
    Nastepnie bialy podlączamy pod jp1
    zielony jp2
    niebieski jp3
    zółty odlączamy od płytki, dolutowujemy jakis cienki kabelek i podlaczamy do wskazanej nóżki joysticka widocznej na zdjeciu.
    Ładnie izolujemy, składamy i cieszymy sie wpełni funkcjonującym przyciskiem.
    Pozdrawiam
    Jak dostosować przycisk CU11 do zestawu CK7W? Jak dostosować przycisk CU11 do zestawu CK7W? Jak dostosować przycisk CU11 do zestawu CK7W? Jak dostosować przycisk CU11 do zestawu CK7W?
REKLAMA