Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacniacz+laptop,zewnętrzna karta dźwiękowa ?

marcinn2323 10 Gru 2013 20:56 1284 5
  • #1 10 Gru 2013 20:56
    marcinn2323
    Poziom 2  

Witam, chciałbym podłączyć wzmacniacz do laptopa.... udało mi się to ale...
    muzyka nie jest czysta przy bassach nie da sie słuchać ogólnie nie płynie tak jak powinno... teraz pytanie czy jeśli kupię zewnętrzną kartę dźwiękową i podłącze wszystko do niej to problem zniknie i muzyka będzie tak jak powinna być czysto i wyraźnie ?
    karta zew. dźwiękowa o której myślę to :
    allegro.pl/-i3761806111.html
    dzięki z góry za pomoc

Moderowany przez Olek II:

3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

0 5
  • #2 10 Gru 2013 21:13
    macromatic86
    Poziom 16  

Nie ma gwarancji, że zniknie bo w zasadzie to nie wiadomo czy to wina karty...
    Jak masz to podłączone?
    Jaki wzmacniacz?
    Jaka karta?

0
  • #3 10 Gru 2013 21:25
    marcinn2323
    Poziom 2  

wzmacniacz przez chinke do lapka wzmacniacz to DIORA WS 354
    karta to :
    nie wiem... ten laptop jest dziwny :/ hehe no ale wiem a raczej sądzę ze to może być wina karty bo zwykłe głośniki też czasem mają problemy

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    /Olek II/

0
  • #4 10 Gru 2013 21:42
    macromatic86
    Poziom 16  

To sprawdź z innym lapkiem jak masz możliwość zanim wydasz kasę na nową kartę...
    Jak na innym będzie dobrze to:
    Możesz spróbować aktualizacji sterowników...
    Może być gniazdo wyrobione i przez to buczeć jak jack nie styka za bardzo...
    Może wina kabli...
    A jak nic nie pomoże a na innym laptopie będzie czysto grać to wymiana karty na pewno rozwiąże problem...

0
  • #5 10 Gru 2013 21:44
    marcinn2323
    Poziom 2  

wymiana karty... hmmm gość proponawał mi lutowanie, gniazdo jest wyrobione to fakt ale podkładam zawsze coś i gra... sprawdzę kable i podłącze do innego lapka, sterowniki aktualizowałem

0
  • #6 11 Gru 2013 13:40
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Jakie to dokładnie pliki mp3, flac?,
    jaka kompresja tych plików?,
    skąd je masz, czym/na czym je odtwarzasz?.

marcinn2323 napisał:
    wzmacniacz to DIORA WS 354

No cóż, jedyne co można o nim powiedzieć, to, że taki wyprodukowali..., i tutaj koniec pozytywnych odczuć.
    marcinn2323 napisał:
    karta zew. dźwiękowa o której myślę to :
    allegro.pl/creative-sound-blaster-x-fi-surround-pro-5-1-usb-i3761806111.html

Ja bym jednak proponował Asusa, może trochę z tego względu, że sam mam Asusa Xonara HDAV1.3 Deluxe, miałem też kiedyś SoundBlastera, chyba nawet 3 karty, i teraz gdzieś gniją w garażu...

0