Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowany Tablet Manta mid 08s

10 Gru 2013 21:19 30933 5
  • Poziom 2  
    Witam mój brat na komunie dostał tableta chcąc odizolować mnie od niego założył blokadę (ten Wzór odblokowania czy coś ) następnego dnia przybiegł do mnie że nie pamięta tego wzoru i żebym coś zrobił .Tablet Stoi na etapie logowania przez konto google jednak zapomniałem dodać że moja "kochana" kuzyneczka przy pierwszym uruchomieniu podała "jakiś tam adres email " i teraz jestem w ..... co robić
    nie posiadam niestety kabla usb (postaram się go znaleźć) System recovery nie działa :( na ekranie widnieje coś takiego jak w załączniku. Niema opcji wymiany na gwarancję :(

aha i pamiętam jeszcze że gdy chciałem podłączyć tablet do Pc musiałem w Tablecie kliknąć connect teraz nie da się tego użyć gdyż tablet jest zablokowany :(
    Zadziała tutaj jakiś flash czy coś ?

Zablokowany Tablet Manta mid 08s
  • Poziom 12  
    Tryb recovery powinien zadziałać zawsze nawet jeśli się ma "bricka". Znajdź kabel, podłącz tablet do kompa i zobacz co się stanie( chociaż nie wiem zbytnio co tym podłączeniem chcesz zdziałać albowiem zablokowany tablet, to zablokowany tablet, który da się odblokować poprzez recovery)
    Ile czekałeś po pojawieniu się powyższego obrazka?? Aha i czy robiłeś mu roota?
  • Poziom 2  
    Jak w podpisie "laik we wszystkim" :) więc nie wiem co to jest root :) a odnośnie Recovery włączając go odrazu wywala błąd taki jak na obrazku a poźniej nic sie nie dzieje postawię go do rozładowania baterii i zobaczymy :)

PS Zostawiłem go na ok 10 minutek,Zresetował się normalnie jak by miał się włączyć jednak po resecie dalej obowiązuje logowanie przez konto google :( jestem w *****
  • Poziom 2  
    Ok no więc tak udało mi się zdobyć Kabel USB ;) jednak jeszcze problem jak podłączyć Tablet pod pc ,wczesniej aby pc wykrył tableta musiałem włączyć coś jak pamięć masowa teraz tablet jest zablokowany więc mam problem :(
  • Poziom 2  
    Ja długo szukałam sposobu na restart tableta aż w końcu go znalazłam ...

Oto on:
    1. Przez 5 sekund trzymać power i przycisk volume (nacisnąć go na środku - i + razem) puścić
    2. Wyskoczy logo firmy clever takie kolorowe i po chwili robocik androida z otwartym brzuszkiem i czerwonym znakiem ostrzegawczym
    3. I tutaj najtrudniejsza część trzeba jednocześnie dwukrotnie i w miarę szybko nacisnąć przycisk volume (nacisnąć go na środku - i + razem) i power
    4. Wyskoczy menu w którym przemieszczamy się przy pomocy volime + i - a wybory zatwierdzamy przyciskiem ok
    Robimy sobie tam co chcemy proponuje w celu usunięcia hasła przywrócić system do stanu fabrycznego.
    Mam nadzieję, że komuś się przyda :)
    Pozdrawiam :D