Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

telefon z wifi, gps, klawiaturą i dobrą baterią

tarantoola 11 Dec 2013 11:12 2157 6
    tarantoola
    Level 8  
    Witam. Poszukuję telefonu, który będzie posiadał następujące wyposażenie:
    - wifi,
    - gps,
    - aparat fotograficzny minimum 2 mpix [wolałabym jednak od 3,2 mpix],
    - bateria na pewno nie "smartfonowa", dwa dni to może trzymać przy mega intensywnym użytkowaniu; przywykłam, że telefonu nie ładuję tydzień i więcej,
    - podświetlaną klawiaturę [ostatnio odkryłam, że nie wszystkie mają:p]
    - i właśnie klawiaturę.
    Może być wysuwany lub jednobryłowy, tu dowolnie. Wolałabym qwerty, ale klasyczna też wchodzi w grę. System nie ma znaczenia. Chcę kupić nowy za kwotę powiedzmy do 500 zł. Znajdzie się coś?
    grubas
    Level 40  
    Nokia E52 - myślę, że powinna spełnić Twoje oczekiwania.
    tarantoola
    Level 8  
    poza ceną, rzeczywiście:)
    tardis
    Level 9  
    sony ericsson hazel bateria trzyma ponad tydzień aparat 5 mega pikseli jest wifi i gps wysuwany tylko nie pamiętam czy klawiatura na pewno jest podświetlana
    tarantoola
    Level 8  
    Tego SE hazel już nowego nie ma na rynku.
    A Nokia e71? Albo Samsung omnia pro 4 lub omnia pro B7330? Inne propozycje?
    tarantoola
    Level 8  
    Telefon niech będzie już bez gps. Najważniejsze to aparat [ładne zdjęcia, najlepiej z autofocusem], qwerty i dobra bateria. W cenie, jak już pisałam do 500 zł.
    Nadal nic nie wybrałam, więc czekam na propozycje. Te dotychczasowe były zbyt drogie. Chcę nowy telefon, dostępny na rynku.
    Może coś z tych nokii asha? Albo sony ericsson txt? Macie doświadczenia z tymi egzemplarzami?

A jeszcze takie pytanie trochę na marginesie - czy gdybym zdecydowała się na jakiś starszy telefon [htc touch pro lub htc dream], to odczuję zauważalną różnicę w szybkości pracy? Tzn czy będzie wyraźnie wolniejszy/słabszy/wieszający się niż dostępne na rynku nowe telefony?