Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kasa Fiskalna Novitus malaplus

11 Gru 2013 16:37 4179 6
  • Poziom 2  
    Witam czy Mógłby ktoś Mi podpowiedzieć, bo Moje dziecko zmieniło Mi datę w kasie fiskalnej mamy teraz 2013 a przestawiło Mi na 2014 co Mogę zrobić żeby nie płacić za zmianę proszę o pomoc.
  • Poziom 20  
    nie zmienisz tego sam, jeśli zrobiłeś raport dobowy z datą 2014 to masz dopiero problem bo nikt już tego nie zmieni i kasy będzie można używać dopiero od dnia po raporcie dobowym, np robiąc raport dobowy z datą 10.12.2014 w 2013 roku będziesz mógł użyć kasy dopiero 11.12.2014 i nie ma możliwości zmiany tego.

Dodano po 3 [minuty]:

Jeśli nie zrobiłeś raportu dobowego to może to zmienić tylko serwis gdyż trzeba będzie zdjąć do tego plombę serwisową.
  • Poziom 2  
    witam dziekuje za podpowiedz raportu nie robiliśmy Pan od którego kupowaliśmy kase kazal Nam Sam zrobić raport dobowy i spróbować potem ustawic godzinę i datę no i tak zrobilismy. Pewnie trzeba będzie oddac do Serwisu i zaplacic. To Mnie tylko dziwi bo parę miesięcy bylo dobrze a od paru tygodni kasa żądała za każdym razem wpisanie daty i godziny moze Ona juz sie psula nie nam wyjscia musze oddac do serwisu.
  • Poziom 16  
    taa.. dziecko. Bez rozplombowania nie da się zmienić czasu o wiecej niz 1h.

Raczej znając mała leci zerowanie po właczeniu. Do serwisu
  • Poziom 2  
    Nie rozumiem w poniedziałek muszę oddać do serwisu dzwoniłam i 600 zł to kosztuje.
  • Poziom 30  
    Iza D napisał:
    witam dziekuje za podpowiedz raportu nie robiliśmy Pan od którego kupowaliśmy kase kazal Nam Sam zrobić raport dobowy i spróbować potem ustawic godzinę i datę no i tak zrobilismy.

Jeżeli zrobiliście raport dobowy z datą 2014 rok to do wymiany pamięć fiskalna lub czekanie do 11-12-2014 bo dopiero po tej dacie serwis w trybie serwisowym może zmienić datę, bez problemu.
  • Poziom 2  
    Bez wezwania serwisanta się nie obejdzie. Tak jak kolega wcześniej, możliwa jest zmiana jedynie o godzinę. W przypadku większych różnic konieczna jest interwencja serwisanta, i złożenie wyjaśnienia w US (który może nałożyć karę finansową).